95. KODA APLIECĪBAS SAŅEMŠANA

95 kodsVisiem šoferiem, kas realizē pārvadājumus Eiropas Savienībā reģistrētā uzņēmumā, vajadzīga profesionālā kategorija.
Pilnībā noliekot autoskolas eksāmenus, sekmīgi jāiztur CSDD eksāmens teorētiskajās zināšanās un auto vadīšanā.
teorijas eksāmens ceļu satiksmes noteikumos. Pārbaudījums jānokārto vismaz 30 minūšu laikā, pieļaujot ne vairāk kā 3 neprecizitātes.
Otrajā posmā ir teorijas pārbaudījums profesionālajā sfērā. Ja kursants neiegūs vairāk par piecām kļūdām, tad pārbaudījums ir ieskaitīts. Kad ir sekmīgi nokārtota eksāmena teorētiskā daļa, noslēgumā ir pārbaudījums braukšanā.

Lai būtu atļauts vadīt transportlīdzekli un būt pilntiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks, obligāta prasība ir autovadītāja tiesības. Jaunos profesionāli sagatavo pieredzējuši teorijas skolotāji un auto vadīšanas instruktori. Lasi vairāk credo.lv
B kategorijas autoskolas audzēkņi nodarbībās mācās teoriju un auto braukšanas prasmes ar transporta līdzekļiem, kuru pilna masa ir 3,5 t un sēdvietu daudzums ir 8, neieskaitot autovadītāja vietu. No sākuma tiks izieti pirmās palīdzības sniegšanas kursi, apgūti CSN un mācību teorija.
Paralēli mācību teorijai jaunais autobraucējs var ieplānot auto vadīšanas apmācību pie Teorijas apmācību laikā var sākt braukšanas apmācību, taču vispirms nepieciešama personas medicīniskā izziņa baltās tiesību iegūšanai..
CEĻU SATIKSMES DROŠĪBAS DIREKCIJAS EKSĀMENS
Kad visi autoskolas pārbaudījumi ir paveikti un izbraukts kaut vai minimālais nodarbību daudzums ar braukšanas instruktoru, kursants var doties uz Ceļu satiksmes drošības direkciju un kārtot noslēguma pārbaudījumus. Pašā pirmajā CSDD eksāmenu posmā ir pārbaudījums ceļu satiksmes noteikumos, kurā pārbaudīs potenciālā autovadītāja kompetenci CSN. Otrajā daļā ir braukšanas pārbaudījums figūru laukumā un braukšanā pa ielu.
Ceļu satiksmes drošības direkcijas teorijas un braukšanas eksāmens ir beidzamais posms, kuru, veiksmīgi pārvarot, audzēknis var nokārtot visus vajadzīgos papīrus apliecības saņemšanai.

Comments are closed.