Kādos gadījumos izvēlēties nojumes īri?

telts nomaJa jums ir vajadzīga vieta svētku sarīkošanai vai maza īslaicīga noliktava, jums noderēs SIA Akurāts sniegtais pakalpojums telts noma. Šis pakalpojums noderēs gan kāzās, gan pilsētas svētkos, gan grandiozās svinībās, gan brīvdabas koncertos un sitos pasākumos. Pat tad, ja jums nepieciešama cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, galdu, lampu un citu noma, Akurāts ir labākais risinājums.
Izmantojot šo pakalpojumu, jums telti nebūs jāiegādājas. Jumsir jāmaksā tikai par laiku, uz kuru tā ir vajadzīga. Tas tik tiešām vienkāršos pasākumu rīkotāju ikdienu, jo nav nepieciešams raizēties par nojumes uzglabāšanu, jāpiebilst, ka var arī saņemt aprīkojuma transportēšanu un montāžu.
Nereti telts noma ir lietota šādās situācijās:
Jūsu rīkotais pasākums plānots zem klajas debess;
Telpas, kur bija plānots pasākums, jau ir rezervētas;
Nav iespējams sameklēt piemērotu noliktavu visādu lietu glabāšanai.
Akurāts nodrošinātā telts noma ir patiešām labs risinājums, neatkarīgi no tā, kurā gadalaikā jūs organizējat pasākumu. Teltis ir piemērotas gan koncertiem, gan citiem brīvdabas notikumiem, kur nepieciešams nodrošināties pret sliktiem laika apstākļiem. Tāpat teltis var izmantot kā alternatīvu zāles vai halles īrei, jo SIA Akurāts piedāvā arī telšu sienu siltināšanu speciālu sildītāju nomu. Teltis bieži lieto arī kā pagaidu noliktavu.
Jebkurš, kas vēlas nomāt nojumi, pie Akurāts atradīs sev piemērotu risinājumu, jo uzņēmums izīrē vairāk nekā 10 atšķirīgu lielumu un formu nojumes. Telšu izmēri var atšķirties pat simtiem reižu, un ir no mazāk par 10 līdz pat 1500 kvadrātmetriem.
Tā kā SIA Akurāts piedāvā ne tikai nojumju, bet arī cita aprīkojuma īri, noorganizēt pasākumu būs patiešām vienkārši. Tāpat ir pieejama arī aprīkojuma transportēšana un salikšana. Papildus nojumēm pie SIA Akurāts ir iespējams iznomāt arī tādu pasākumu aprīkojumu kā sildlampas, galdi, krēsli, stikla durvis, grīdas un citu.

Comments are closed.