Kāpēc ir izdevīgi nomāt krēslus banketiem?

krēslu nomaBanketa krēslu noma ir viens no daudzajiem kompānijas Akurāts pakalpojumiem. Pakalpojums ir piemērots visādiem pasākumiem, kuros ir plānots sēdēt. Ļoti svarīgi, ka, pateicoties šim pakalpojumam, krēslus nevajadzēs pirkt. Jums nevajadzēs raizēties, ko iesākt ar krēsliem tad, kad pasākums jau būs beidzies, un maksāt būs nepieciešams vienīgi par laika posmu, kad krēslus izmantojat.
Krēsli, ko iznomā pie kompānijas  Akurāts ir ļoti neuzkrītoši – sēdekļi ir melni ar gaiši pelēku metāla karkasu. Krēslus ir iespējams lietot dažādos pasākumos, jo to dizains ir ļoti glīts, vienkāršs. Pasākumu organizatoriem nebūs nepieciešams pievērst nozīmīgu telpas iekārtojuma harmonizācijai.
Banketu krēslu noma:
•Noderēs, neatkarīgi no banketa vai viesību tipa;
•Piedāvā iespēju ietaupīt;
•Organizēt banketu vai viesības ir daudz vienkāršāk.
Ņemot vērā, ka kompānijas Akurāts piedāvātie sēdekļi ir patiešām vienkārša un gaumīga izskata, krēsli lieliski izskatīsies dažāda veida interjeros – gan svinīgā, kā arī formālā atmosfērā. Pasākuma organizatoriem nebūs jāraizējas, lai sēdekļi ir pieskaņoti apkārt esošajam telpu izskatam. Svinīgas noskaņas izveidošanai jūs varat izmantot īpašus sēdekļu apvalkus, ko piedāvā uzņēmums Akurāts.
Banketu krēslu noma pie kompānijas Akurāts ir tiešām ļoti labs līdzeklis, ar kā palīdzību samazināt pasākuma izdevumus. Rīkojot pasākumu, lielāko daļu raižu un izdevumu sagādā nepieciešamā banketa vai svinību aprīkojuma nodrošināšana. Ja nolemsiet aprīkojumu īrēt, to nav nepieciešams pirkt. Turklāt, nevajag nomāt noliktavu krēslu turēšanai pēc pasākuma. Īrējot krēslus, jums ir jāmaksā vienīgi par laika posmu, kad krēslus lietojat. Ienāc akuratspasakums.lv!
Ar Akurāts viss pasākumu rīkotājiem nepieciešamais atrodams vienā vietā, jo uzņēmums piedāvā ne vien krēslu, bet arī pārējā aprīkojuma, piemēram, galdu, telšu, sildītāju un pārējā īri. Pasākuma rīkošana ir krietni vienkāršāka. Papildus pasākuma organizētājiem ir pieejama arī aprīkojuma piegāde uz vajadzīgo adresi un profesionāļu veikta montāža gan pirms, gan pēc pasākuma.

Comments are closed.