Pasākumu aprīkojuma īres uzņēmums Akurāts nodrošina banketu galdu un cita aprīkojuma īri

sildlampu nomaUzņēmums Akurāts ir uzņēmums, kas iznomā it visu vajadzīgo aprīkojumu viesībām un banketiem. Lieliem pasākumiem. kā arī svinībām labākais pakalpojums ir banketu galdu noma. Izmantojot šo pakalpojumu, jebkuram pasākumu organizatoram tiks piegādāts vajadzīgais galdiņu skaits nepieciešamajā laikā un vietā. pasākuma organizatoriem nebūs vajadzīgs galdus pirkt, ne satraukties par to, kur galdus turēt.
Uzņēmuma Akurāts sniegtā banketu galdu noma ir pakalpojums, kas ievērojami padara vieglāku pasākuma rīkotāju ikdienu. Neņemot vērā to, kādas ir pasākumu organizatoru vēlmes, galdu noma būs organizatoriem teicami piemērots, jo:
•   Pakalpojums ir piemērots gan saviesīgiem, gan oficiāliem pasākumiem;
•   Dod izdevību ietaupīt;
•   Banketa vai viesību organizēšana ir vieglāka.
SIA Akurāts piedāvā vairāku dažādu lielumu banketu galdiņus – ar 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Galdi ir apaļi, un šiem galdiem ir gaišas krāsas koka virsma un tumšs pelēka metāla karkass. Pateicoties neuzkrītošajam dizainam, banketu galdiņi ir atbilstoši jebkuram pasākumam. Tomēr, kad vēlaties radīt īpašu noskaņu,uzņēmums Akurāts iznomā arī dekorus, galda segas unīpašas galda drānas. Nāc uz http://akuratspasakums.lv/sildlampas-noma lai iznomātu sildlampu.
Pie uzņēmuma Akurāts ir iespējams izīrēt arī krēslus. Krēslu noma ir piedāvājums, bez kura galdu īrei īsti nav jēgas, protams, ja neplānojat, ka viesi ap galdiņiem stāv kājās. Jums ir iespēja izīrēt ērtus, melnus krēslus, kas būs ērti pat situācijās,kad pasākumā paredzēts ļoti ilgi sēdēt. Tāpat, īpašas noskaņas radīšanai, uzņēmums Akurāts piedāvā arī dekorāciju, galdautu, kā arī sēdekļu pārklāju īri.
SIA Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma, kā arī pārējie kompānijas pakalpojumi ļaus jums samazināt izmaksas un nodrošināt kvalitatīvu notikumu. Gadījumā, ja galdus nebūtu iespējams nomāt, tie būtu jāpērk. Turklāt jums būtu vajadzīgs sameklēt risinājumu, ko ar aprīkojumu iesākt pēc pasākuma – arī noliktavas uzturēšana saistās ar zināmām izmaksām.
Pie SIA Akurāts var izīrēt ne vien banketu galdiņus un mīkstos sēdekļus, bet arī pārējo aprīkojumu, piemēram, nojumes, sildlampas, grīdas un daudz ko citu. Pasākumu rīkotāju komfortam ir pieejama arī pasākuma aprīkojuma salikšana un piegāde. Ar Akurāts daudz mazāk ir jāsatraucas par neskaitāmiem praktiskiem elementiem – par nepieciešamā aprīkojuma nogādāšanu nepieciešamajā laikā un vietā parūpēsies profesionāļi.

Comments are closed.