Ādas eksperts – dermatologs

Es laicigi pamaniju dzimumzimiti

Vasara ir sen pagājusi, un ziema klauvē pie logiem ar apledojušiem koku zariem. Vasara ir mans mīļākais gada laiks. Katru brīvo mirkli saulainā un siltā dienā mēģinu pavadīt pludmalē. Vasaras beigās viens no lielākajiem priekiem ir tas zeltainais iedegums, kas atgādina par siltajām dienām.

Bet dienas sen nav siltas. Saules maz. Iedegums arī lēnām izzuda. Vienā dienā es pēkšņi pamanīju, ka ir parādījusies jauna dzimumzīmīte. Vismaz man šķiet, ka viņa ir jauna, jo iepriekš es neatminos viņu redzējusi. Aizgāju pie savas kosmetoloģes uz SPA salonu, un viņa man neko nemācēja pateikt. Viss, ko viņa man pateica: „Ir nepieciešams dermatologa viedoklis un padoms.”

Kas ir dermatologs?

Dermatologs, pavisam vienkāršoti sakot, ir ādas ārsts. Kā es konsultācijas laikā noskaidroju, āda ir ķermeņa lielākais orgāns; ārsts arī pieminēja, ka tā atspoguļo veselības stāvokli arī organisma iekšienē, ne tikai no virsmas.

Ādas speciālists – dermatologs palīdz rūpēties par ādas, nagu un matu veselību un veselīgo izskatu visa mūža garumā; ekzēma, saules bojāta āda ir tikai dažas no ādas problēmām, kuras ārsts var palīdzēt izārstēt.

Sniedz konsultācijas arī estētiskās dermatoloģijas, lāzerķirurģijas un citos skaistumkopšanas jautājumos, ne tikai ādas slimību gadījumos.

Kāpēc ieteicams profilaktiski apmeklēt ādas ārstu?

Tā bija laimīga sagadīšanās, ka es pati pamanīju jauno dzimumzīmīti un nekavējoties pierakstījos konsultācijai. Dermatologs ir medicīnas speciālists, un viņš ir mācīts pamanīt iespējamas ādas problēmas un diagnosticēt tās paša sākuma stadijā, novēršot veselībai nopietnus apdraudējumus priekšlaicīgi.

Es ieguvu savu mācību. Mūsu āda nepārtraukti pasargā mūs un rūpējās par mums; parūpēsimies par to, pārliecinoties, ka tā ir vesela!

Comments are closed.