Akciju bums

gudriem.lv logoGandrīz katru mēnesi iespējams atrast kādu jaunu akciju vai unikālu piedāvājumu. Makā sakrājušās neskaitāmas dažādu veikalu uzlīmes, kas tīri automātiski paņemtas kopā ar naudas atlikumu vai čeku, bet tā arī nekad netiek īsti izmantotas. Neesmu no tiem, kas krāj uzlīmes, lai pēcāk iegādātos kādu no solītajām precēm. Ne tāpēc, ka šādi piedāvājumi būtu slikti. Drīzāk tāpēc, ka reti iepērkos vienā un tajā pašā veikalā vairākkārt – kas konkrētajā brīdī tuvāk mājām, tajā arī sagādāju visu nepieciešamo, bet tā nekāda lielā uzlīmju krāšana nesanāk. Nupat lasīju, ka procentuāli gana liels cilvēku skaits mēdz speciāli iepirkties vienā un tajā pašā veikalā tieši dēļ uzlīmēm un tām precēm, kas piedāvātas, sakrājot noteiktu uzlīmju skaitu. No vienas puses izdevīgi, protams.

Savukārt es laikam drīzāk meklēju akcijas un labākos piedāvājumus internetā – ātrāk, ērtāk un aizņem salīdzinoši mazāk laika, nekā mest pāris kilometru līkumu, lai tikai iepirktos vienā konkrētā veikalā. Ik pa laikam izmantoju gudriem.lv portālu. Plašas iespējas un piedāvājumi. Ja neskatās tikai pēc dažādām precēm vien, var atrast arī dažādus pakalpojumus par zemākā cenām, atlaidēm, kuponu piedāvājumi un tā tālāk. Var gan praktiskas lietas atrast, gan tādas, ar ko sevi palutināt – aktīvā atpūta, relaksācijas un tā tālāk.

Šāds portāls ir ļoti izdevīgs, meklējot ne tikai lētāko preci, bet arī dažādību. Jau sen meklēju vīna glāzes. Ik pa laikam paskatoties veikalu piedāvājumā, saprotu, ka tādas, kā vēlos es, atrast ir pagrūti. Bet veltīt laiku, lai speciāli staigātu pa neskaitāmiem veikaliem un meklētu glāzes – saku godīgi – nav un negrasos arī atvēlēt. Tā nu mani glāžu meklējumi velkas jau labu laiku. Šodien iedomājos paskatīties gudriem.lv piedāvājumā – uz attiecīgo atslēgas vārdu “vīna glāzes” saņēmu 335 rezultātus. Vismaz lielākajai daļai klāt arī attēls un noklikšķinot uz produkta – nokļūstu interneta veikala mājaslapā, kur piedāvā attiecīgo preci, lai izlasītu aprakstu. Šādi daudz ātrāk un vienkāršāk vismaz varu pārskatīt – kas īsti ir piedāvājumā, un, iespējams, atrast to, ko meklēju.

Comments are closed.