Amia.lv interneta veikals piedāvā preces jebkurai gaumei!

iepirksanas internetaKas to būtu domājis,ka kādreiz dažāduprečuiegūšana savāīpašumā arlaiku būsiespējama neizejot no mājām. Iespējams, ka vēl tālāka nākotnē būs iespējams izdarīt vispār ar domu spēku, bet taslai pagaidām paliek fantastikas filmu cienīgālīmenī. Interneta veikalu attīstība pēdējos gadosir strauji augusi, jo ir audzis tocilvēkuskaits, kurivēlas šādā veidā tiktpie jaunām precēm, turklātvēl viens liels pluss šādam pirkumu veikšanas veidam ir tāds,ka nereti ir iespējams nopirkt to, ko mūsu pašu veikali nekad nepiedāvās vai arī ja piedāvās, tad tikai pēc dažiem gadiem un centīsies ieskaidrot,ka tā ir jaunākās sezonas prece, turklāt, piemērojot neticami augstu uzcenojumu, kas jau uzreiz atbaida nolietu iegādes konkrētajā veikalā.

Cenas

 

Ja runa ir par cenām un precēm piemēroto uzcenojumu, tad jāsaka, ka interneta veikaliem tas vienmēr ir mazāks, kas tādēļ nodrošina iespēju preces iegādāties par pievilcīgākām cenām, nekā parastā veikalā. Precēm uzcenojumu vienmēr piemēro tādēļ, lai veikals spētu nopelnīt. Respektīvi – lai piemērotais uzcenojums spētu nosegt visus tēriņus, tajā skaitā arī darbinieku algas un komunālos maksājumus. Interneta veikaliem ir savādāki tēriņi, kas līdz ar to dod iespēju piemērot precēm patīkamas cenas, lai priecīgi būtu visi klienti, ne tikai tie, kuri raduši iepirkties dārgi, bet arī tie, kuri prasti to dara visai izdevīgi. Amia.lv interneta veikals piemēro cenas saprātīgi, balstoties ne tikai uz to, ka veikalam ir nepieciešams nopelnīt, bet arī uz reālo situāciju valstī un cilvēku reālo maksātspēju, nevis tiki uz tiem skaitļiem, ko mums debesīs ceļ mediji un valstsvīri, kur galvenokārt minēti tādi vidējie algu apmēri, kādi var rādīties tikai sapņos.

Piedāvājums

 

Amia.lv interneta veikals savā piedāvāto preču klāstā ir iekļāvis teju visu, kas nepieciešams normālai, funkcionējošai mūsdienu ģimenei un katram ģimenes loceklim atsevišķi. Veikala piedāvājumā ir iespējams atrast:

 • Preces bērniem;
 • Preces skaistumam un veselībai;
 • Apģērbs vīriešiem;
 • Apģērbs sievietēm;
 • Mājai un virtuvei;
 • Sportam un atpūtai;
 • Preces un piederumi dārzam un tā labiekārtošanai;
 • Rotaļlietas un spēles.

Kas būtu domājis, ka tik daudz lietu ir iespējams apvienot vienā veikalā, ne tā? Turklāt tādā, kādu ir iespējams atrast tikai internetā. Cilvēkiem daudz ērtāk šķiet visas sev nepieciešamās preces iegādāties vienuviet, nevis šķirstīt daudzo interneta veikalu piedāvājumus. Daudzi teiks, ka tas jau nemaz nav tik grūti, vēl jo vairāk tādēļ, ka nav pat jāiziet no mājām, bet atzīsim – cilvēks ir slinka būtne, kurai patīk, ka viss ir nolikts priekšā.

Serviss

 

Amia.lv interneta veikalssaviem klientiem piedāvā vislabāko servisu ne tikai piegādes, bet arī preču apmaksas piedāvājumā. Piegāde tiek nodrošināt arkurjera palīdzību, kas nozīmē to, ka prece, ja vien nepārsniegs noteiktu svaru, tiks piegādāta līdz pat namdurvīm un tā būs tālākā vieta, kur Jums nāksies pēc tās doties pakaļ. Ja prece svērs vairākus desmitus kilogramu, tad gan vajadzēs palīgus, lai to nogādātu no kurjera auto līdz mājoklim. Arī apmaksas veidi ir dažādi:

 • Iespēja norēķināties ar kurjeru preces piegādes brīdī;
 • Iespēja norēķināties ar maksājumu karti, veicot maksājumu preces pasūtīšanas brīdī;
 • Ja esat SEB bankas klients, tad ir iespēja par pirkumu samaksāt arī ar internetbankas starpniecību.

Kā redzat, iepirkšanās internetā itin nemaz nav sarežģīta, laikietilpīga un visādā citādā ziņā baisa.

Comments are closed.