Apmācības interneta mārketingā

digitālais-mārketings-reklāma

Tiem uzņēmumiem, kas var atļauties un vēlas investēt līdzekļus savu darbinieku apmācībā, aģentūra iMarketings piedāvā apmeklēt gan seminārus, gan individuālās apmācības interneta mārketinga jomā un atsevišķu interneta mārketinga rīku pārvaldībā.

Tā ir iespēja saņemt vērtīgas un praktiskas zināšanas par to, kā efektivizēt sava uzņēmuma mārketinga kampaņas, veiksmīgāk pārvaldīt sociālo tīklu un e-pastu komunikāciju, strādāt ar datu analīzi un daudziem citiem svarīgiem instrumentiem, kas ietekmē uzņēmuma pārdošanas rādītājus un produktu virzību interneta vidē. Apmācības ir laba alternatīva tiem uzņēmumiem, kas digitālais-mārketings-reklāmanevēlas izmantot interneta mārketinga aģentūru tiešos pakalpojumus reklāmu veidošanā un pārvaldībā, bet labāk paaugstina paši savu darbinieku lietderību, lai viņi varētu profesionāli veikt šos uzdevumus ilgtermiņā. Visus seminārus un individuālās apmācības vada tikai pieredzējušākie imarketings.lv speciālisti, kuriem ir padziļinātas zināšanas un ilgstoša praktiskā pieredze interneta mārketinga jomā.

Praktiskie semināri

Reizi vairākos mēnešos tiek organizēts vienas vai divu dienu seminārs par vairākām interneta mārketinga jomā aktuālām tēmām. Semināra laikā var gūt koncentrētas un specifiskas zināšanas, kas jau uzreiz būs efektīvi pielietojamas uzņēmuma ikdienā un interneta mārketinga aktivitāšu uzlabošanā. Semināru priekšrocība ir tāda, ka, strādājot kopā ar citiem dalībniekiem, ir iespēja izveidot veselīgu diskusiju, savstarpēji dalīties ar pieredzi, uzdot jautājumus lektoram, kā arī dzirdēt citu dalībnieku uzdoto jautājumu atbildes. Seminārs ir dinamisks, aizraujošs un zināšanām pilns. Atceros no saviem studiju laikiem, ka šādas aizrautīgas un domu apmaiņu pilnas lekcijas un semināri vienmēr šķita interesantāki un daudz labāk palika atmiņā. Tas noteikti būs vērtīgs ieguldījums uzņēmuma personāla izaugsmē. Aģentūras mājas lapā imarketings.lv var iepazīties ar detalizētām semināru programmām un izlemt, vai tēmas ir jums saistošas un noderīgas. Laikus piesakoties, iespējams saņemt ievērojamas atlaides dalības maksai.

Individuālās apmācības

Visu interneta mārketinga metožu un rīku efektīvāku pielietošanu un specifiskas zināšanas šajā jomā var apgūt arī individuālās apmācībās. Apmācību ilgums atkarīgs no apmācāmā priekšzināšanām un katras tēmas specifikas. Šādu apmācību laikā var iemācīties veidot un pārvaldīt veiksmīgas Google AdWords reklāmas, kas šobrīd ir viens no pieprasītākajiem un biežāk pielietotajiem interneta mārketinga rīkiem. Google reklāmas veiksme ir atkarīga no daudzām sīkām niansēm, ko pārzina tikai profesionāļi un praktiķi, kuri ikdienā nodarbojas ar Google reklāmu izveidi un analīzi. iMarketings eksperti ir gatavi dalīties ar šīm zināšanām un nodot jums tās individuālās apmācības laikā. iMarketings logoApmācības par Google Analytics ļaus daudz labāk izprast kopējos mārketinga procesus, veikt to efektivitātes analīzi, uzlabot Google reklāmu rezultātus. Google Analytics izmantošana ir imarketings.lv ekspertu ikdiena, tāpēc variet būt droši, ka saņemsiet aktuālāko un noderīgāko informāciju. Tāpat tiek piedāvātas apmācības par mājas lapas optimizāciju, remārketinga kampaņām, mārketinga aktivitātēm e-pastos, Yandeks reklāmu. Individuālās apmācības priekšrocība ir tā, ka lektors visu uzmanību koncentrē tikai uz jums, pielāgojas jūsu izpratnes līmenim, uztveres tempam un specifikai. Mēs katrs esam atšķirīgi, atšķiras arī maņas, ar kurām labāk uztveram un atceramies informāciju. Individuālā apmācībā to visu var pielāgot, lai gūtu labāku apmācību rezultātu.

Comments are closed.