Asus datori par pievilcīgām cenām.

Asusshop datoru veikals logoIegādājoties portatīvo datoru, cilvēki pievērš uzmanību daudz lietām, taču viena no svarīgākajām noteikti ir cena. Asus datori ir augstas kvalitātes datortehnika, kas nekad nevienu nav pievīlusi un ir viena no pieprasītākajām visā pasaulē. Līdzās Apple, Samsung un tamlīdzīgiem tehnoloģiju vaļiem, Asus ir ierindojies tiem līdzās un nostiprinājis savas pozīcijas jau daudzus gadus. Asus ir Taivānā esošs datortehnoloģiju ražotājs, kas tirgū darbojas jau 25 gadus. Tā paspārnē strādā gandrīz 10 tūkstoši darbinieku un apgrozījums sasniedz vairāk kā 8 miljardus ASV dolāru. Tā pat Asus tiek dēvēts par Taivānas nr. 1 tehnoloģiju ražotāju.

Piedāvājums.

Asus datori par pievilcīgām cenām ir pieejami interneta veikalā asusshop.lv turklāt ir pieejami visi aktuālākie modeļi. Datorus var izvēlēties pēc dažādiem kritērijiem – sākot ar cenu un beidzot ar krāsu un svaru. Pērkot datoru, uzmanība tiek pievērsta arī operētājsistēmai. Daudz lētāk portatīvo datoru var nopirkt bez iepriekš uzinstalētas operētājsistēmas, jo tā sastāda lielu daļu no datora pārdošanas cenas. Tā pat cenu sastāda iekļautās komponentes, cietā diska izmērs un dažkārt arī paša datora korpusa krāsa. Piedāvājumā ir pieejami gan parastie portatīvie datori, gan tie, kas viegli transformējami no planšetes uz datoru, gan tie, kas domāti nopietniem spēļu cienītājiem.

Norēķini un piegāde.

Liela nozīmē ir arī veikalā sniegtajai apkalpošanai un servisam. Interneta veikaliem svarīgi ir nodrošināt ne tikai pieņemamas cenas, bet arī teicamu servisu, lai ne tikai iepriecinātu jau esošos klientus, bet arī piesaistītu jaunus un veidotu labas atsauksmes sabiedrībā. Norēķināties par piegādi var vairākos veidos, turklāt tiek piedāvāta iespēja maksāt skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, ja kopējā pasūtījuma vērtība nepārsniedz 1000 eiro. Bank-link pakalpojums ir pieejams SEB bankas un Swedbank klientiem, kas nodrošina ērtu un ātru rēķina apmaksu, izmantojot iepriekš sagatavotu rēķinu internetbankā. Protams, norēķināties var izmantojot internetbanku, Paypal maksājumu sistēmu un arī iegādāties preces līzingā. Preces tiek piegādātas ilgākais divu darba dienu laikā un tās tiek piegādātas izmantojot kurjerdienestu.

Apskaties Asusshop.lv piedāvātos ultrabook datorus!

Comments are closed.