ASUS datori

asusshop.lv asus datori interneta veikalsViens no pasaulē populārākajiem tehnoloģiju ražotājiem, kas tiek ierindots pie pazīstamākajiem tehnoloģiju zīmoliem, ir ASUS. ASUS ir kompānija, kas tirgū sevi pieteica ne tik senā pagātnē – 1989.gadā, taču līdz šodienai ASUS ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem zīmoliem visā pasaulē, ar kopējo tirgus vērtību 1.3 miljardi ASV dolāru. ASUS tik izveidots Taivānā, kur spēkus apvienoja četri inženieri, kas pirms tam kopā strādāja citā tehnoloģiju gigantā – Acer. ASUS datori ir pabijuši arī visai interesantās vietās – kosmosā, Everestā, Ziemeļpolā un Dienvidpolā. Nosaukums ASUS ir radies no mitoloģiskā tēla Pegaza (Pegasus) nosaukuma. Respektīvi – kompānijas nosaukumā ir izmantoti šī vārda pēdējie 4 burti.

Dizains.

Viens no pirmajiem rādītājiem, kas iekrīt acīs jebkuram pircējam, noteikti ir dizains. Jebkurš ASUS dators ir īpašs ar to, ka pie tā ārējā izskata ir strādājusi dizaineru komanda, kas kopumā sastāv no 100 savas nozares pārstāvjiem visā pasaulē, kas ir sadalīti 9 grupās, turklāt katra no šīm grupām strādā pie atsevišķas datora daļas, kuru pārvērst acij tīkamu un patērētājam pievilcīgu. Šīs dizaineru komandas datora ārējo veidolu veido iepazīstoties ar klientu vēlmēm, atsauksmēm, sūdzībām un ieteikumiem, jo tieši klienti ir tie, kas šos datorus izmanto, tādēļ viņu viedoklis ir vissvarīgākais.

Balvas un atzinības.

Dažādas balvas un atzinības pastāv arī tehnoloģiju pasaulē, turklāt ASUS datori, tās saņem diezgan regulāri, un jāteic, ka pilnīgi pelnīti. Pasaulē pazīstamais biznesa žurnāls Forbes, 2007. gadā ASUS veidoto Eee sērijas klēpja datoru nodēvēja par labāko Āzijā izveidoto tehnoloģisko iekārtu.  Jau kopš kompānijas izveides, ASUS datori un citas tehnoloģijas, ko kompānija ražo, ir saņēmušas ne tikai lietotāju atzinību, bet arī labus vārdus no saviem konkurentiem. Kopumā ASUS datori un kompānija kopumā ir saņēmusi 3034 apbalvojumu 2011. gadā vien, tas nozīmē, ka šo gadu laikā atzinību saraksts noteikti ir audzis. Taču viens no vērtīgākajiem atzinumiem ir tas, ka ASUS datori ir tik mazā laika periodā spējuši iekarot tehnoloģiju tirgu topa pirmās vietas.

Comments are closed.