Asus dators katram

asus planšetdatori asusshop.lvIr pieejai dažādi risinājumi, lai katrs atrastu sev noderīgāko un ērtāk izmantojamo datoru. Plaši tiek attīstīta planšetdatoru izgatavošana, taču ir arī dažādi citi datoru veidi, kas individuāli var būt piemēroti praktiski katram. Asus dators katram nozīmē to, ka ir dažādi to modeļi arī dažādās cenu robežās.

Asus pats par sevi ir taivāniešu izcelsmes starptautiska skaitļošanas aparatūras un elektronikas kompānija. Tas tika dibināts 1989. gadā, kas bija vienlaikus ar pašu datoru aizsākumu vispārībā. Straujā attīstība ir ļāvusi kompānijai piedāvāt pēc iespējas labākus risinājumus un pārsteidzoši pieņemamām cenām, kas mudina iegādāties Asus produkciju lielākam cilvēku skaita. Šāda pieeja ir ļāvusi kompānijai iekļūt 5. vietā pēc pārdošanas lieluma aiz HP, Lenovo, Dell un Acer datoru ražotājiem pēc 2012. gada datiem. Kompānijas klāstā ir monitori, portatīvie datori, tīmekļa klēpjdatori, mobilie telefoni, multimediju produkcija, serveri, planšetdatori, grafiskās kartes, mātesplates u.c. produkcija.

Viens no kompānijas lielākajiem sasniegumiem ir 2010.gadā izlaistais pasaulē plānākais klēpjdators Asus U36 (19 mm biezs). Asus datori tiek ražoti aptuveni 50 vietās 32 dažādās vietās pasaulē, taču lielākās ražotnes atrodas Taivānā, Ķīnā, Meksikā un Čehijā. Asus veiksmīgu darbību palīdz nodrošināt arī vairāk kā 400 starptautiski partneri.

2007. gadā atzinību un apbalvojumus saņēma tīmekļa klēpjdators, kā arī tika atzīts arī par gada produktu visā Āzijas reģionā. Asus dators sevī ietver jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus. Kā vienu no piemēriem var minēt N sērijas klēpjdatoru, kurā ir iebūvēts IntelCore i7 procesors, kam ir izteikti ātra darbība. Ir arī īpaši komplektēts Asus dators, kas paredzēts tieši video spēļu spēlēšanai. Vieni no tādiem ir CG sērijas datori, kas tika izlaisti 2011. gadā ir speciāli veidoti spēļu spēlēšanai. 2013. gadā klajā tika laisti arī Android klēpjdatori, kas izceļas ar to, ka tiem ir pilna datora funkcionalitāte, tajā skaitā arī papildus pievienojama klaviatūru, kas ļauj to pārvērst par Windows 8 iekārtu. Pati klaviatūra var tikt pievienota arī atsevišķam monitoram. Šādu izstrādājumu sauc par unikālu hibrīddatoru ir Asus TransformerBook Trio.

Asus dators katram ir lieliska iespēja, kā sasniegt pēc iespējas veiksmīgāku darbošanos ar datoru bez jebkādas nožēlas, jo ir iespējams sasniegt vislabāko rezultātus daudz ātrākā laikā, kā arī kvalitatīva komplektācija darbojas daudz ilgāk kā citi datori.

Comments are closed.