ASUS portatīvie datori.

asus portatīvais dators asusshop.lvASUS ir viens no datortehnoloģiju ražotāju gigantiem, kas ir pazīstami visā pasaulē. ASUS sevi tirgū pieteica pirms 25 gadiem un šo gadu gaitā ir kļuvis par vienu no Āzijas valstu tirgus līderiem. ASUS kopējā tirgus vērtība 1.3 miljardi ASV dolāri. ASUS tika izveidots Taivānā, un tā galvenie radītāji ir četri inženieri, kuri pirms tam kopā strādāja citā datortehnikas gigantā Acer. ASUS portatīvie datori  un arī citas ražotās datortehnoloģijas ir pabijušas arī kosmosā, Everestā, Ziemeļpolā un Dienvidpolā.  ASUS nosaukums ir radies no mitoloģiskā tēla Pegaza, kura nosaukums latīniski ir Pegasus. Kompānijas nosaukumā ir izmantoti šī vārda pēdējie 4 burti, un šis tēls kopumā simbolizē aizrautību un pilnveidošanos.

Portatīvie datori.

Portatīvie datori ir viens no ASUS galvenajiem ražotajiem produktiem. Tie ir pazīstami ar savu augsto veiktspēju un lielo jaudu, kas ir atzinīgi novērtēti visā pasaulē, turklāt par spīti savai augstajai veiktspējai, izsmalcinātajam dizainam un citām augstvērtīgām funkcijām, tas spēj piedāvāt preces par lielisku cenu. Interesanti, ka visi ASUS datori ir īpaši ar to, ka pie tā dizaina strādā 100 cilvēku dizaineru komanda visā pasaulē, kas ir sadalīta 9 grupās. Katra no šīm grupām strādā pie atsevišķas datora daļas, kuru nepieciešams izstrādāt un veidot tā, lai būtu ergonomiska, ērta un atbilstoša ierīces kopējam izskatam. Viss, kas saistīts ar ASUS portatīvajiem datoriem, ir veidots tiešā veidā ar patērētāju, jo tiek uzklausītas visas vēlmes un arī tas, ko iespējams vajag mainīt. Uzņēmums apzinās, ka tieši lietotājs ir vērtība, jo nosaka to, kādai jābūt ierīcei, kuru viņš iegādātos.

Balvas un atzinības.

Biznesa žurnāls Forbes, 2007. gadā ASUS veidoto Eee sērijas portatīvo datoru nodēvēja par labāko Āzijā izveidoto tehnoloģiju.  ASUS portatīvie datori un citas tehnoloģijas, kas tiek ražotas zem ASUS vārda, ir saņēmušas ne tikai lietotāju, bet arī konkurentu un nozares ekspertu uzslavas. ASUS portatīvie datori un kompānija kopumā ir saņēmusi 3034 apbalvojumus 2011. gadā vien.

Comments are closed.