Asusshop.lv līzinga iespējas.

asusshop.lvDatortehnika nekad nav bijis lēts prieks un vienkāršs cilvēks katru mēnesi nevar atļauties pirkt jaunu datoru, planšeti vai kādu citu datorierīci. Vidusmēra cilvēks datortehniku pērk vidēji reizi divos vai trijos gados, jo tik lielu garantiju parasti piedāvā jebkurai elektrotehnikai neatkarīgi no tā vai tas ir dators, vai ledusskapis. Ja dators tiek izmantots ikdienā, daudzas darba stundas, tad saprotams, ka tas nolietojas, taču, ja to ieslēdz tikai dažas stundas dienā, tad tas kalpo nedaudz ilgāk, jo netiek lietots nepārtraukti. Tehnoloģijas attīstās ātri un tāpēc arī mums sāk par vajadzību kļūt dažādas preces un pakalpojumi bez kuriem iepriekš labi iztikām. Datori uz nomaksu ir pieejami gandrīz katrā veikalā gan internetā, gan pilsētā, bet šoreiz apskatīsim asusshop.lv piedāvāto līzinga iespēju.

Kā tas darbojas?

Ņemot vērā datortehnikas augsto cenu, ērti ir to iegādāties uz nomaksu. Kas ir nomaksa? Elementāri – tas tiek dēvēts arī par līzingu! Kā tas darbojas? Vienkārši  – ierīci Jūsu vietā iegādājas līzinga kompānija un Jūs tai noteiktu laika posmu maksājat noteiktu naudas summu, lai dzēstu preces cenu un procentu maksājumus. Pēc termiņa beigām, ierīce pilnībā pāriet Jūsu īpašumā. Nomaksas termiņi mēdz būt dažādi – sākot ar pāris mēnešiem un beidzot ar vienu vai diviem gadiem. Jo garāks termiņš, jo nedaudz vairāk nāksies pārmaksāt par pakalpojumu, kas izpaužas kā procentu maksājums. Līzingu mēdz piedāvāt ne tikai dažādas līzingu kompānijas, bet arī bankas.

Kas vēl piedāvā šādu iespēju?

Iegādāties preces uz nomaksu piedāvā visi lielākie elektropreču tirgotāji Latvijā. Tas ir izdevīgi gan pārdevējam, gan līzinga kompānijai, gan pircējam. Kādēļ? Tādēļ, ka pārdevējs ir pārdevis preci un par to saņēmis pilnu samaksu, ko veic līzinga kompānija. Līzinga kompānija, savukārt nopelna no procentu maksājumiem, kas katru mēnesi tiek pieskaitīts klāt preces cenai un rezultātā atspoguļojas kā kopsumma, kas jāmaksā pircējam. Arī pircējs ir ieguvējs, lai gan pirmā brīdī tā neliekas – pircējs ir ticis pie kārotās preces un maksā par to regulāri katru mēnesi summu, kas īpaši neietekmē kopējo budžetu, jo tomēr maksāt pa daļām ir labāk, kā uzreiz atrast dažus simtus vai pattūkstošus eiro pirkuma veikšanai.

Comments are closed.