Auto īre Latvijā

Auto noma - Sixt

Ja tev jānokļūst no punkta A līdz punktam B, sabiedriskais transports ir gana ērts pārvietošanās līdzeklis. Tu sāc ceļojumu sev tuvākajā punktā, pavadi noteiktu laika posmu pārbraucienā un izkāp galamērķī. Taču reizēs, kad tev vienas dienas laikā jānokļūst vairākās vietās, jābrauc uz ģeogrāfiskajiem punktiem, kur transports nekursē, vai jāpārvadā ievērojama bagāža, starppilsētu autobusi un vilcieni var sagādāt pamatīgas galvassāpes. Pārsēšanās, laika patēriņš un dārgās biļešu cenas neļauj tev darboties efektīvi, turklāt šāds brauciens tevi agri vai vēlu nogurdinās, neļaujot pilnvērtīgi paveikt iecerēto.

Mūsu ģimene jau ilgus gadus mitinās Norvēģijā. Uz dzimteni dodamies aptuveni reizi gadā, dažkārt, kad mums ar sievu neizdodas saskaņot atvaļinājuma laiku, apciemojuma reizes ir vēl retākas. Tomēr, tā kā šeit palikuši radi, draugi un paziņas, cenšamies atbraukt regulāri. Modernās tehnoloģijas tomēr nespēj sniegt tik ļoti nepieciešamo klātbūtnes efektu un patīkamās emocijas, kas pārņem, kaut uz brīdi viesojoties Latvijā.

Parasti atvaļinājuma laikā apmetamies pie manas mātes. Viņa mitinās nelielā viensētā Latgalē, līdz ar to ceļojums uz turieni nereti ir nogurdinošāks nekā laiks, ko pavadām lidmašīnā. Ar bagāžu kuļamies cauri visai Rīgai, ilgas stundas gaidām starppilsētu autobusu un pēc četru stundu brauciena vēl trīs kilometrus mērojam ar kājām – tas ir posms, kas paveicams no pieturas līdz mammas mājai. Nekad nesanāk aizvest visu, ko vēlamies, vai apciemot visus, ko gribam satikt – ceļā patērētais laiks un enerģija parasti prasa pārmērīgi daudz spēka, un, nonākuši galamērķī, mēs nereti tur pavadām lielāko brīvdienu daļu.

Atvaļinājums

Lai šogad atvaļinājums izvērstos jaukāks, izlēmām izmantot auto īres pakalpojumus. Izīrējot pārvietošanās līdzekli uz noteiktu termiņu, mēs spētu daudz efektīvāk saplānot savu laiku, paviesoties pie sen nesatiktiem draugiem un pārvest dažādus suvenīrus, dāvanas un saimniecībā noderīgas lietas, kas Norvēģijā nereti nopērkamas daudz lētāk. Atlika tikai izvēlēties piemērotāko automašīnu īres kompāniju.

Pēc tam, kad bijām izpētījuši internetā atrodamos piedāvājumus, sapratām, ka lēmumu pieņemsim par labu Sixt – tas bija ne tikai ērtākais un uzticamākais piedāvājums, bet arī izdevīgākais risinājums mūsu situācijā.

Jāsāk ar to, ka Sixt auto īre Latvijā pieejama dažādās pilsētās. Rīgā tā atrodama vairākās stratēģiski izdevīgās vietās, tai skaitā lidostā, tādējādi nodrošinot mūs ar tik nepieciešamo transportu jau atlidošanas brīdī. Auto izvēli iespējams veikt jau iepriekš – visu var ērti nokārtot internetā. Mēs norādām, kuru automašīnu vēlamies, atzīmējam, cik ilgi mums tā būs vajadzīga un kurā vietā to vēlamies saņemt, un pasūtījums ir noformēts. Atliek tikai gaidīt noteikto datumu.

Automašīnu izvēle

Automašīnu izvēle ir gana plaša un atbilstoša visām gaumēm un vajadzībām. Pieejami dažādu marku un veidu auto, līdz ar to katrs var izvēlēties, kādu automobili vien vēlas. Ja esi radis braukt ar konkrētas markas auto, tu noteikti atradīsi to šeit, savukārt, ja vēlies pamēģināt ko jaunu vai sēsties pie stūres automašīnai, kuru jau sen vēlējies izmēģināt, arī šādu iespēju Sixt nodrošina. Visa klientu interesējošā informācija atrodama uzņēmuma mājas lapā, savukārt gadījumā, ja rodas papildu jautājumi, tos iespējams turpat noskaidrot.

Turklāt Sixt auto īre ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas visā Eiropā un citur pasaulē, tādējādi garantējot uzticamību un drošību.

Pašiem savs auto nenoliedzami ir prātīgās lēmums, apciemojot radus citā valstī. Esmu pārliecināts, ka šis atvaļinājums mums paliks atmiņā kā īpaši veiksmīgs.

Comments are closed.