Auto noma uzņēmēju vajadzībām

car-renting

Ikviens uzņēmējs vēlas izvairīties no liekiem tēriņiem. Lai gan lielākā daļa peļņas, biznesam attīstoties, tiek ieguldīta izaugsmē un kompānijas uzturēšanā, bez atsevišķiem tehniskajiem palīglīdzekļiem neiztikt. Viens no svarīgākajiem šāda veida elementiem ir transports.

Jaunu automašīnu iegāde uzņēmuma vajadzībām nereti ir ekonomiski neizdevīga, turklāt, ceļojot uz ārvalstīm, šāds risinājums nudien nav piemērots. Plānojot resursus un izmantojot draudzīgus piedāvājumus, arvien lielāka daļa biznesmeņu izvēlas izmantot auto īres pakalpojumus ne tikai atsevišķos gadījumos, bet arī ikdienas darbā. Turklāt šādā veidā iespējams ne tikai nodrošināt uzņēmuma darbiniekus ar transportu, bet arī ietaupīt finansiālos līdzekļus un iegūt papildu laiku, ko iespējams veltīt citu uzdevumu veikšanai.

Īstermiņa noma – ārzemju komandējumiem un biznesa vizītēm

Visātrākais un ērtākais veids, kā nokļūt citā valstī, nenoliedzami ir lidmašīna. Taču, kā komfortabli pārvietoties konkrētās zemes robežās? Vai tiešām labākais risinājums ir mīdīties pārpildītā metro vai tērēt laiku, mēģinot noķert taksi? Un galu galā, ko darīt, ja auto vajadzīgs tepat, Latvijā? Piemēram, gadījumā, kad transports jānodrošina partnerim no ārzemēm vai steidzami jātiek uz tikšanos, bet savs auto tobrīd nav pieejams? Izdevīgākais risinājums ir īstermiņa auto noma.

Starptautiskām automobiļu nomām ir savs nomas punktu tīkls visā pasaulē. Piemēram, Sixt auto īre piedāvā iznomāt kāroto automašīnu 105 pasaules valstīs un vairāk nekā 4000 nomas punktos. Gadījumos, kad esi iecerējis apmeklēt konkrētu valsti, tu ērti vari atrast sev tuvāko nomas punktu internetā un rezervēt vajadzīgo automašīnu uz noteiktu datumu un termiņu. Turklāt šādi iespējams arī gana ērti plānot savu maršrutu, tādējādi optimizējot izdevumus. Proti, automašīnu iespējams saņemt vienā vietā, savukārt atpakaļ nodot – pavisam citā. Tādējādi tev visu komandējuma vai atpūtas brauciena laiku būs savs transports, ar ko tu ērti varēsi nokļūt visur, kur nepieciešams.

Tāpat Sixt īstermiņa nomu iespējams izmantot arī Latvijā un citur Baltijā. Brīžos, kad steidzami nepieciešams auto, tu gluži tāpat to vari rezervēt internetā un saņemt sev tuvākajā nomas punkta atrašanās vietā. Jāatzīmē, ka nomas punkti atrodami visās lielākajās Baltijas valstu pilsētās, lidostās un pašā Rīgas centrā. Šeit atradīsi gan komfortablus auto ikdienai, gan ekskluzīvus spēkratus īpašiem gadījumiem.

Ilgtermiņa auto noma – uzņēmuma ikdienas vajadzībām

Statistika liecina, ka tāpat pieaug to uzņēmēju skaits, kas izvēlas auto līzinga jeb ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus izmantot ikdienas vajadzībām. Proti, noslēdzot līgumu uz konkrētu termiņu, uzņēmuma autoparkā nonāk iznomātās automašīnas, kuras brīvi iespējams lietot atbilstoši uzņēmuma specifikai un vajadzībām. Kompānijai tiek izstrādāta tai atbilstoša pakete, kurā tiek iekļauts noteikts serviss, kā arī piemērota nomas maksa, kas paliek konstanta visu līguma termiņa laiku. Uzņēmuma autoparks nonāk izīrētāja pārraudzībā, un pilna servisa ilgtermiņa auto līzinga nodrošinātājs tāpat parūpējas arī par automašīnu tehnisko apkopi, apdrošināšanu, ceļa nodokļu nomaksu, riepu nomaiņu un citiem veicamajiem darbiem.

Izvēloties šāda veida līzingu, iespējams arī efektīvāk kontrolēt izmaksas. Visi ar automašīnām saistītie rēķini tiek apkopoti vienā, nomas maksa paliek nemainīga, bet kompānijas darbinieku degvielas patēriņš un maršruti ir skaidri pārskatāmi. Turklāt nav nepieciešams meklēt alternatīvus pārvietošanās veidus reizēs, kad automašīnām kas atgadās – laikā, kamēr auto servisā remontē, darbinieks saņem citu līdzvērtīgu auto. Tādējādi iztērētā summa paliek nemainīga un nav jārēķinās ar papildu izdevumiem.

Lai gan arī šajā auto nomas kategorijā iespējams izvēlēties ekskluzīvus un dārgus transportlīdzekļus, lielākā daļa uzņēmēju ikdienas vajadzībām labprātāk dod priekšroku kompaktklases automobiļiem. Šī  iemesla dēļ Sixt piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus tad, ja uzņēmējs vēlas iznomāt konkrētus ikdienas darbam piemērotus modeļus. Izmantojot īpašos piedāvājums, iespējams noformēt kvalitatīvu un funkcionālu autoparku par īpaši draudzīgām cenām.

Izdevīgākais risinājums konkrētam uzņēmumam

Katras kompānijas specifika, vajadzības un ikdienas darbi ir atšķirīgi. Līdz ar to atšķiras arī uzņēmumam izdevīgākie līguma nosacījumi. Lai apmierināts būtu ikviens klients, Sixt piedāvā izstrādāt individualizētu risinājumu. Ja neesi drošs par to, kāds auto īres veids tev būs vispiemērotākais, konsultējies ar Sixt zinošajiem speciālistiem, un viņi palīdzēs tev izraudzīties to risinājumu, kas būs vispiemērotākais tieši tavam uzņēmumam.

Comments are closed.