Bobcat noma pie MinTraktex

bobcat nomaBrīžos, kad nepieciešams veikt rakšanas darbus ne pārāk lielā teritorijā, nav prata darbs īrēt ekskavatoru. Nevienam īsti nepatīk rakt ar lāpstu. Šādos gadījumos noder Bobcat noma. Bobcat ir neliela izmēra ekskavators – racējs, kravējs, kas ir gana jaudīgs, lai spētu rakt kā bedres, tā tranšejas, kur liela izmēra tehnikai īsti nav vietas un nav arī pēc tādas īpaša vajadzība. Bobcat noma ir iespējama atšķirīgās komplektācijās, kas palielinās padarīto darbu apjomu. Šie traktoriņi ir parocīgi arī lielāka izmēra būvlaukumos, kur tie lieliski var strādāt kopā ar ekskavatoriem un citu būvniecības tehniku, un rezultātā darbi tiks padarīti daudz ātrāk.

Piedāvātās iespējas

Ņemot vērā to, ka mazo ekskavatoru ir iespējams nokomplektēt pēc visdažādākajām vajadzībām, var teikt, ka šī ierīce ir ļoti universāla,  un tas ir viens no lielākajiem plusiem būvlaukumā vai darbu veikšanas vietā, un jo mazāk lietu mētājas pa kājām, jo labāk. Ar šie traktoriem ir iespējams ne tikai rakt, bet arī tīrīt grāvjus un aizaugušas pļavas, frēzēt celmus, kokus un krūmus. Iespējams arī tīrīt stigas. Hidrauliskās šķēres ļauj sagriezt celmus līdz pat 40 centimetriem diametrā, savukārt, lielie riteņi neļaus iegrimt smiltīs un citās ne pārāk ērtās vietās.  Ņemot vērā to, ka Bobcat kausi ir pieejami dažādos izmēros, zūd iespējamība, ka kaut kas varētu būt izrakts par lielu, seklu, dziļu vai mazu un viss ieguldītais darbs būtu vējā.

Kur pieejama Bobcat noma?

 

Kad pienācis laiks rakt, tad rodas jautājums kā šo procesu atvieglot. Ir dažādi piedāvājumi kur un kā to darīt un kur nomāt nepieciešamo tehniku. Sia MinTraktex ir uzņēmums, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 2007. gada un klientiem tiek piedāvātane tikai Bobcat noma, bet arī dažādi citi pakalpojumi, piemēram iekrāvēju nomu, rakšanas darbi, apkārtnes labiekārtošanas darbi, bruģēšana un apzaļumošana un daudz kas cits.

Tuvojoties ziemai, nepieciešams pabeigt visus rakšanas darbus laicīgi, lai nebūtu problēmas ar zemes sasalšanu un tādā veidā tiktu apgrūtināta darbu veikšana.

Comments are closed.