Būvmateriāli internetā – labas cenas un ērta pirkšana

bloki

Nepieciešami būvmateriāli? Lai ieekonomētu savu laiku un resursus, braukājot pa visādiem būvmateriālu veikaliem, ar mērķi atrast kvalitatīvus būvniecības materiālus par ļoti labu cenu, iepērcies būvmateriālu e- veikalā Prof.lv.

Šeit tu varēsi atrast dažādus būvniecības materiālus ēku būvniecībai, mājokļa remontam, kā arī dārza piederumus. Ļoti daudzveidīgā piedāvājumā būvmateriāli – reģipsis, ģipškartona profili un to stiprinājumi, siltumizolācijas materiāli kā akmens vate, fasādes vate, minerālvate, būvniecības bloki no Aeroc, Fibo, Lode, Texoblock, Roclite, un citi būvmateriāli.
Pasūti labas kvalitātes būvniecības materiālus – ģipškartons no Knauf, Norgips
Remontdarbu veikšanai iegādājies kvalitatīvus būvmateriālus no pārbaudītām preču zīmēm. Veikala Prof.lv katalogā varēsi atrast Norgips un Knauf ražotāju ģipškartonu un tā konstrukciju stiprinājums.Prof.lv veikala mājaslapā vari iegādāties vairāku veida reģipsi no Knauf un Norgips. Par piemēru, mitrumizturīgais reģipsis iekšējo sienu un griestu konstrukcijām. Pateicoties mitruma aizsardzības īpašībai, atbilstošs dušas telpu, vannasistabas, pirts remontiem, jo tajā iespējams augsts mitruma līmenis. Iekštelpu un griestu apšūšanai nereti izmanto standarta reģipsis, ar ko var ieekonomēt finansesmājas šķērssienu konstrukciju veidošanā. Šis ir ļoti labs materiāls ar ilgu kalpošanas laiku, kurš vairāk piemērots maziem telpu remontdarbiemun profesionālām rekonstrukcijām. Telpās, kurās nepieciešams garantēt ugunsdrošību, vari izmantot Norgips un Knauf ģipškartonu ar augstu ugunsizturības īpašībām. Reģipša plākšņu sastāvā ir uguni slāpējošas piedevas un stiklašķiedras, kas to ļauj izmantot kolonnu, sienu, griestu konstrukcijām, garantējot papildus ugunsdrošību. Norgips un Knauf pretvēja ģipškartons ir domāts ēku ārējo sienu pretvēja aizsardzībaiun siltumizolācijas uzlabošanai. Turklāt reģipša ārējā materiāla virsma ir apstrādāta ar mitrumu aizturošām vielām. Blīvi apšūtāsplāksnes aiztur sienu konstrukcijas no ārpuses no vēja ietekmes, līdz ar to samazina iespējamos siltuma zaudējumus. Izturīgās ģipškartona plāksnes tiek izmantotas dažādu ēku izbūvei, kuras ir pakļautas spēcīgiem triecieniem. Par piemēru, fitnesa centros, trepju telpās slimnīcās un skolās u.c. Ļoti piemērotas izbūvēm ar augstām prasībām – ugunsdrošībai, skaņas izolācijai, mehāniskai izturībai u.tml.
Fibo, Aeroc, Texoblock būvniecības bloki
Būvniecības blokusizmanto nesošo konstrukciju veidošanā. Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv pircējiem piedāvā izdevīgas cenas un spēj nodrošināt pasūtīto preču piegādes iespējas visā Latvijas teritorijā. Piedāvājumā Fibo keramzīta bloki nesošo sienu konstrukciju izbūvei. Keramzīta blokus var izmantot kā virs zemes līmeņa, tā arī zem zemes līmeņa būvniecībā. Turklāt tiem ir augsta materiāla stiprība, kas nodrošina konstrukciju stabilitāti triecienu ietekmē. Ēku būvniecībā gāzbetona blokus Aeroc, Roclite, Texoblock ir iespējams sasniegt augstus energoefektivitātes rādītājus. Tālab tie ir izmantoti ārējo sienu nesošām konstrukcijām kā aizpildījumu būvējot privātmājas vai daudzdzīvokļu mājas. Izvēloties piemērotāko sienu konstrukciju materiālu, vari ietaupīt ilgtermiņā.

Comments are closed.