Čehu alus darītava un restorāns „Stargorod”

Rīgā ir kāds restorāns, kas prot piesaistīt apmeklētājus un pārsteigt viņus tā, ka ir neiespējams tajā neatgriezties. Tas ir restorāns „Stargorod”, kas ir ne tikai restorāns, bet arī čehu alus darītava. Šeit akcents likts uz dzīvu un kvalitatīvu čehu alu, sātīgām maltītēm un krāšņiem izklaides šoviem gan šefpavāru, gan mākslinieku izpildījumā. Restorānā vienmēr ir dzīvīga gaisotne, apetīti rosinoši aromāti. Šeit ir lieliska vieta, lai atpūstos ar draugiem, nosvinētu dzimšanas dienu, kā arī vienkārši izbaudītu enerģisku vakaru kopā ar dzīvesbiedru, nogaršojot labāko čehu alu un izbaudot gardu cepeti tieši no grilla.

Alus darītava un dzīvs alus

Viena no lietām, kas apmeklētājus piesaista tieši šim restorānam, ir čehu alus darītava, kas ierīkota vienā ēkā ar restorānu. Pagrabā atbilstošā temperatūrā glabājas dzīvs alus, ko restorāna apmeklētāji var baudīt tikko izlietu no mucas. Tas savu unikālo garšu zaudē jau tuvākās pus stundas laikā. Tāpēc apmeklētājiem uz galdiņiem ir neliels smilšu pulkstenis, kas norāda uz laiku, kurā būtu vēlams izdzert savu alus glāzi, lai dzēriens nezaudētu savas unikālās garšas īpašības. Bet labākā čehu alus baudīšana nebūs vienīgais prieks alus cienītājiem. Interesenti var pieteikties arī ekskursijai pa alus darītavu un ar savām acīm vērot visu unikālo čehu alus pagatavošanas procesu.  Alus darītava izveidota 300 gadus senā un vēsturiskā ēkā. Tā būs lieliska informatīva izklaide patiesiem alus cienītājiem. Šeit alus tiek gatavots pēc senām receptēm un tam netiek pievienotas nekādas liekas vielas. Tāpēc tā derīguma termiņš pēc izliešanas no mucām ir tik īss. Bet tikai tā var nodrošināt tā unikālās garšas īpašības. Restorāns „Stargorod” būs īstā vieta, kur aiziet draugu kompānijai, kas prot novērtēt kvalitatīvu alu.

Unikāla un senām receptēm bagāta virtuve

Unikāla un senām receptēm bagāta virtuveArī ēdienkarte apmeklētājus pārsteigs tikpat patīkami kā izcilais čehu alus.  Maltītes šeit gatavo arī pēc gandrīz simts gadus senām čehu receptēm. Visi ēdieni ir izvēlēti tādi, kas labi sader ar īsta čehu alus garšu un kopā veidos pilnīgu garšas sajūtu. Apmeklētāji var vērot kā uz atklātiem griliem tiek gatavots vesels sivēns. Gatavošana atklātajā grilā ir izveidota par veselu šovu, ko vada prasmīgs šefpavārs. Arī visi pārējie gaļas ēdieni tiek gatavoti kvalitatīvās krāsnīs, kurās darbojas speciāla tehnoloģija. Tā ļauj gaļai iegūt unikālu garšu un tekstūru, saglabāt sulīgumu un cepoties no visām pusēm reizē. Šajās krāsnīs tiek gatavota ne tikai gaļa, bet arī zivis un dārzeņi. Ēdiens iegūst kraukšķīgu garoziņu, bet vidū saglabā pilnīgu garšu buķeti. Šāda maltīte būs tiešām veselīga un vitamīniem bagāta. Par restorāna „Stargorod” gardajiem ēdieniem atceras un tos slavē gandrīz katrs apmeklētājs. Te noteikti remdēsiet savu izsalkumu un papildināsiet maltīti ar izmeklētu čehu alu.

Priekšnesumi un muzikālie vakari

Restorāns regulāri savus apmeklētājus izklaidē ar dažādiem krāšņiem šoviem, dejām, koncertiem, dzīvo mūziku un speciālajām programmām. Uz šiem pasākumiem cilvēki jau laikus rezervē vietas, jo tie ir ļoti populāri.  Ja esat noskaņoti baudīt ne tikai gardu maltīti un čehu alu, tad ir vērts uzzināt, kad gaidāms tuvākais šovs vai pasākums restorānā „Stargorod”, un rezervēt galdiņu. To pavisam ērti var izdarīt interneta vietnē GetTable.lv, kas piedāvā aktuālāko informāciju par Rīgas un Jūrmalas restorāniem, kā arī ar divu klikšķu palīdzību piedāvā galdiņa rezervāciju bez maksas.

Comments are closed.