Chromebook datori, kas atbalsta Android lietotnes jau pieejami iegādei!

portatīvie datoriLaikā, kad tehnoloģiju iespējas ir tik ļoti plašas, vēlamies savas iekārtas, ko izmantojam ikdienā, jaudīgas, modernas, funkcionālas un, visticamāk, aprīkotas ar modernākajām tehnoloģiju iespējām. Tiesa, ne visiem tas būs primārais un ne visi vēlēsies ieguldīt ļoti lielas naudas summas modernāko tehnoloģiju iegādē. Tomēr, tā kā tehnoloģiju attīstība ir liela un konkurence dažādu ražotāju starpā sīva, dažādi ražotāji piedāvā gana jaudīgas, spējīgas un funkcionālas ierīces par salīdzinoši pieejamām un pat zemām cenām.

Tā kā portatīvais dators ir ļoti pieprasīta prece, arī šo ierīču ražotāji sacenšas savā starpā, lai pircējam piedāvātu ne tikai labāko, modernāko un jaudīgāko, bet arīdzan cenšas nodrošināt cenas, kuras var atļauties vidējais pircējs. Visticamāk jau esam pazīstami ar GoogleChrome operētājsistēmas portatīvajiem datoriem, kas tiek dēvēti par Chromebook un ir ideāli piemēroti vienkāršām, ar darbu saistītām funkcijām. Arī šo ierīču cena ir pievilcīga, bet pašu datoru galvenā priekšrocība ir ilgais baterijas darbības laiks, vienkāršība, ātrā ieslēgšana. Vēl nesen Google pievienoja tiešsaistes veikalam divus pirmos Chromebook datorus, kas jau rūpnīcā saņēmuši iespēju uzstādīt Android lietotnes. AcerChromebook 11 un AcerChromebook 14 ir lieliski budžeta klases Chromebook klēpjdatori, kas saņēmuši uzlabotu uzbūvi, lai arī pēc kritiena no 60 cm augstuma spētu darboties.

Chromebook piemīt dažas lieliskas funkcijas, kas lieliski piemērotas tad, ja portatīvo datoru vēlamies iegādāties tieši darba vai mācību vajadzībām. Ir pieejams mākoņkrātuves pakalpojums un iebūvētas labākās googles iespējas, kā arī augsta līmeņa drošības slāņi. Ja iepriekš Chrome interneta veikalā varēja Chromebook izvēlēties neskaitāmi daudz bezmaksas lietotņu, tad jaunajiem modeļiem, ar iespēju uzstādīt Android lietotnes, iespēju skaits ir krietni vien palielinājies. Tehniskajos parametros Chromebook datoriem ir pieticīgi 2.16 GHz IntelCeleron divu kodolu procesori un 16 GB atmiņas, akumulatora darbība ar vienu uzlādi ir ap 9 līdz 14 stundām. Tiesa, Chromebook jaunie modeļi nav aprīkoti ar skārienjūtīgu ekrānu, tomēr tas pats dators un tā tehniskie parametri nav būtiskākie jaunumi.  Chromebook (dažādas Chromebook, Chromeboxe un Chromebase) ierīces drīzumā saņems jauninājumus, kas ļaus tajās darbināt Android operētājsistēmai paredzētās lietotnes. Kā jau minēts – tas nodrošinās vēl krietni plašākas iespējas Chromebook lietotājiem.

Portatīvie datori par labām cenām: http://220.lv/lv/datortehnika/portativie-datori-un-plansetes/portativie-datori

Jau tagad pastāv uzskats, ka GoogleChrome operētājsistēmas lēnām sāk kļūt par draudu Windows operētājsistēmām darbinātajiem portatīvajiem datoriem. Un tagad, kad Chromebook nācis klajā ar šādiem jauninājumiem un papildus iespējām darbināt Androidoperētājsistēmai paredzētas lietotnes, konkurence varētu tikai pieaugt un arvien vairāk lietotāju varētu izvēlēties savā īpašumā iegādāties Chromebook datorus.

Jaunajā AcerChromebook 14 izmantots viscaur alumīnija korpuss un tas aprīkots ar 14 collu displeju – ar iespēju izvēlēties starp HD un Full HD izšķirtspēju, turklāt neraugoties uz to visu, ierīce patiešām spēj nodrošināt veselas 14 stundas baterijas kalpošanas ilgumu bez uzlādes.

Comments are closed.