Kāpēc iegādāties Compensa KASKO apdrošināšanas polisi?

compensa kaskoApdrošināšanas kompāniju kļuvis tik daudz ka arvien grūtāk izvēlēties – pie kura no visiem tad iegādāties nepieciešamo apdrošināšanas polisi. Ja gribas apdrošināt sevi, savus tuviniekus, īpašumu, auto – vienu no visiem, vai visus uzreiz – rodas daudz jautājumu – gan par apdrošinātāja izvēli, gan piedāvātajām apdrošināšanas polisēm. Ļoti ērti iegādāties visas polises pie viena apdrošinātāja (lai nepieciešamības gadījumā darīšana ir tikai ar vienu kompāniju), bet ja nu vienas polises piedāvājums labāks pie viena apdrošinātāja, otras pie cita? Lēmumu jāpieņem daudz.

Piemēram, Compensa Auto ir viens no izdevīgākajiem un klientiem draudzīgākajiem piedāvājumiem. Tajā ietilpst gan Compensa OCTA, gan KASKO apdrošināšana – var iegādāties gan abas, gan tikai OCTA, pēc izvēles. Tomēr arī Compensa KASKO ir vērts iegādāties, vai vismaz apsvērt kā vienu no spēcīgākajiem kandidātiem vērtības ziņā.

Pastāv iespēja, ka dažādas apdrošināšanas kompānijas piedāvā dažādus apdrošināšanas riskus – iespējams, kāda apdrošināšanas kompānija nepiedāvā apdrošināšanu pret kādu no riskiem, vai tieši pretēji, kāda no kompānijām, piedāvā vairāk – der zināt kas un kā. Compensa KASKO piedāvājumā ietilpst apdrošināšana, ja auto tiek nozagts vai bojāts, neatkarīgi no tā, vai, bojājumi radušies paša autovadītāja vainas dēļ (izraisīts negadījums), vai kāda cita darbības rezultātā. KASKO nodrošina pret tādiem riskiem, kā ceļu satiksmes negadījumi, vētras bojājumi, zibens spēriens, krusas radītie bojājumi, uguns radītie bojājumi, priekšmetu radītie bojājumi uzkrītot uz auto, zādzības vai aplaupīšanas gadījumi, nekvalitatīva ceļa seguma radītajiem bojājumiem (iebraucot bedrē, kas, domājams, mums visiem ir ļoti aktuāli, lai mēs būtu apdrošināti pret šādiem negadījumiem), citu personu ļaunprātīgu rīcību (ja nu no rīta atrodam auto ar izsistu kādu no logu stikliem), stiklu plīsumu, ieplīsumu gadījumos, dzīvnieku nodarītajiem bojājumiem (skaitot arī motortelpas vai salona bojājumus).

Apdrošināšanas polisē teikts, ka iegādājoties Compensa KASKO tiek apdrošināta kā auto virsbūve, visi transportlīdzekļa stikli, nodarītie bojājumi motortelpai, salons, spoguļi un pat diski, pret negadījumā radušajām sekām. Compensa KASKO polise ietver piecus svarīgus, noderīgus un parocīgus punktus – visu risku apdrošināšana. Papildus ar polisi pret visiem šiem riskiem tiek iegūts kvalitatīvs serviss un iespēja īsākā laikā saņemt atlīdzību izmaksas. Tālāk tiek piedāvāts nomas auto jau sākot no pirmās dienas, kad auto nokļūst servisā. Sekojoši un noderīgi – diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, un visbeidzot, bet ne mazāk būtiski – pats vari izvēlēties servisu, kas jau zināms un patīk labāk, lai novērstu negadījumā radušās sekas, vai arī izvēlēties kādu no Compensa sadarbības partneriem. Jautājumu – kāpēc iegādāties Compensa KASKO – vairs nav!

 

 

 

Comments are closed.