Compensa OCTA apdrošināšana

compensa apdrošināšanaKatrs kārtīgs auto īpašnieks rūpējas par savu spēkratu – vienam tas spīd un laistās, ir ideālā tehniskajā kārtībā un salonā nevar atrast nevienu puteklīti. Citam – sirsnīgi braukts pa lauku dubļainajiem ceļiem (un ar lepnumu atrāda atstātās pēdas), tehniskajā kārtībā arī šis tas klibo un salonā zem sēdekļa iemaldījusies tukšs ēdiena iepakojums. Visbiežāk tomēr gadās sastapt auto īpašniekus, kas ir aptuveni kaut kur pa vidu abiem aprakstiem. Lai nu kā arī nebūtu ar detaļām, sava auto drošība rūp katram, un lielākoties, auto īpašnieks pārdzīvos, ja gadīsies kā švīka krāsojumā, tā lielāks bojājums.

Risinājums? Auto apdrošināšana. Piemēram, OCTA jau ir obligātā transportlīdzekļa apdrošināšana, kas jāiegādājas ikvienam spēkratam, ar ko grasās piedalīties ceļu satiksmē. Tad vien jāizvēlas apdrošinātājs, no visiem labākais, uzticamākais vai atbilstošākais – kādas nu kuram prasības – un jāiegādājas OCTA apdrošināšana. Compensa, principā, tādas pats apdrošinātājs, kā visi pārējie, arī piedāvā auto apdrošināšanu – tajā skaitā OCTA polisi. Piedāvā visus tos pašus nosacījumus OCTA polisei, ko citi apdrošinātāji, ņemot vērā, ka OCTA ir standarta polise ar savu OCTA likumu un nekādas lielās nobīdes no tā nav pieļaujamas. Atšķiras cena – Compensa piedāvā vienu no lētākajām OCTA polisēm, salīdzinot apdrošinātāju piedāvājumus (to ļoti vienkārši izradīt ar kādu no neskaitāmajiem OCTA cenu kalkulatoriem, kas atrodami online).

Compensa OCTA apdrošināšanu, tāpat kā citur, iespējams iegādāties uz 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem (visbiežāk gan autovadītāji izvēlas ilgāko termiņu – gan ekonomiskāk, gan ik pēc neilga laika nav jādomā par jaunas polises iegādi). Un arī zaudējumi tiek atlīdzināti tie paši standarta – kas nodarīti gan mantai, gan personai – par transportlīdzekļa bojājumiem, bojāeju, evakuāciju no negadījuma vietas; par ceļu, būvju, ēku bojājumiem, ja to īpašnieks pieprasījis atlīdzību; par kaitējumu videi. No veselībai nodarītajiem zaudējumiem tiek atlīdzināti tādi, kā cietušā nogādāšana, uzturēšanās, ārstēšanās un rehabilitācija medicīnas iestādē pēc negadījuma; cietušā kopšana; ārstniecības līdzekļu iegāde un tā tālāk. Arī Compensa OCTA apdrošināšana kompensē darbspējas zudumu un atlīdzina darbnespējas dēļ radušos zaudējumus un paredz kompensāciju par apgādnieka nāvi, kā arī atlīdzina apbedīšanas izdevumus vai paredz zaudējumu atlīdzināšanu morālā kaitējuma situācijās.

Compensa OCTA apdrošināšanu ir viegli un ērti iegādāties – apdrošinātāja mājaslapā – online versijā. Kopumā, nav nekā tāda, kas kliegtu, ka tieši šis apdrošinātājs ir vislabākais no visiem, pie kura iegādāties OCTA polisi, izņemot to, ka Compensa ir uzņēmums ar lielu pieredzi apdrošināšanas jomā un Latvijas tirgū, ienākot kā jauns spēlētājs, spējis iekarot nišu gana veiksmīgi.

Comments are closed.