Darbam un ikdienai, tehnika – 1a.lv

led tv 1a.lv interneta veikalaDomājot par savu ikdienu, to diezgan grūti iztēloties bez ikdienā lietojamām elektronikas iekārtām. Atrodoties mājās vai ofisā, mācoties un pildot darba uzdevumus, ik brīdi pa rokai ir vai nu telefons, portatīvais dators vai planšetdators. Ja esi nolēmis pasūtīt vienu no nepieciešamajām iekārtām, apskati interneta veikala piedāvājumus, kur atradīsi elektronikas preces darbam un atpūtai. Pirms pirkt kādu no šīm precēm, pievērs uzmanību preces specifikācijai:

*kompakti un jaudīgi portatīviedatori labi aizstāj galda datoru, tamdēļ noderēs gan ofisā, gan mājās. Pirms portatīvā datora pirkšanas jāieskatās tā tehniskajos parametros, kas būs nozīmīgi tā izmantošanā: ekrāna izmērs collās, operētājsistēma, atmiņas kapacitāte u.c.;

*planšetdatorus ir ļoti ērti ņemt līdzi ceļojumos, jo tie var pildīt arī fotoaparāta funkcijas. Ja esi nolēmis to pirkt, noskaidro iebūvētās atmiņas daudzumu un fotokameras atbalstu. Dažiem planšetdatoriem kamera ir gan aizmugurē, gan priekšā, kas nodrošina videozvana iespēju vairākās mobilajās saziņas aplikācijās;

-darbības laiks bez strāvas padeves;

-atmiņas lielums un tās paplašināšanas iespējas;

-Bluetooth, Wi-Fi, GPS un interneta savienojums, un iespēja pieslēgt citām ierīcēm,

un citi parametri.

*izklaidi un baudāmu brīvā laika pavadīšanu nodrošina video tehnikas iekārta – DVD, ko var savienot ar televizoru un skatīties iemīļotākos kino žanrus.

Meklē jaunu telefonu? Pērc interneta veikalā izdevīgāk

No elektronikas kategorijas ierīcēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo ar to ir iespēja pietiekami ātri un ērti komunicēt praktiski no ikvienas vietas valstī un pasaulē. Svarīgākās tehniskās norādes, kam pievērst uzmanību: telefona atmiņas lielums un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits un citas Interneta veikals piedāvā plašu skārienjūtīgo telefonu izvēli ikviena vajadzībām. Šā brīža aktuālākie viedtelefoni nodrošina neskaitāmas darbības, kas atvieglina ikdienas darbības. Piemēram, sava e-pasta organizēšana, laika prognozes, saziņas programmas kā Skype un citas. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību iekārtas tehniskajiem datiem:

*kodolprocesoru skaits un operētājsistēmaātru telefona darbību un funkcionalitāti;

*telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojamība ar citām iekārtām (USB, Bluetooth, Wi-Fi)

Mūsdienās attālinātā komunikācija ar radiem, paziņām nereti notiek ar mobilo telefonu starpniecību vai internetu, tomēr dažos mājokļos vēl aktuāli ir tā saucamie parastie telefoni. Šobrīd interneta veikalā var iegādāties gan stacionāros, gan arī uzlādējamus telefonus birojam vai mājai. Stacionārajos telefonos ir iespējams saglabāt līdz pat desmit numuriem un to var turēt gan uz plaukta, gan nostiprināt pie sienas. Taču pārnēsājamiem telefoniem ir vairākas opcijas. Piemēram zvanītāja ID noteikšana, iepriekš izsauktā numura atkārtošana un citi tehniskie parametri.

 

 

Comments are closed.