DARBAM UN IKDIENAI

planšetdatori

Šobrīd savu dzīvi grūti iedomāties bez konkrētām elektronikas ierīcēm, kas daudzējādi atvieglina saziņu cilvēku starpā un darbu. Pie mūsdienu svarīgākajām iekārtām var pieskaitīt telefonus un datorus, tie lieti noder gan biznesam un ikdienas lietošanai, tā arī brīvā laika kavēšanai. Ieskatoties elektronikas preču sadaļā, izlasi izvēlētās preces specifikāciju:

*portatīvie datori šobrīd labi spēj aizstāt stacionāro datoru, tamdēļ būs noderīgs mājai un ofisam. Pirms pērc portatīvo datoru, ieskaties tā parametros, kas būs nozīmīgi tā lietošanā: atmiņas daudzums, ekrāna izmērs, operētājsistēma un citi;
*kompaktie planšetdatori ir ērta ierīce, kura ir viegli pārnēsājama un lietojama gan lietošanai ikdienā (video un ziņu skatīšanās), gan arī pārbraucienos vai ekskursijās. Planšetdatori atrodas elektronikas preču grupā, bet svarīgi kārtīgi izpētīt tevis izvēlētās preces tehniskos parametrus: atmiņas un ekrāna lielums, savienojumu – Bluetooth, Wi-Fi, USB – iespējas u.tml.u.c.;
-darbības laiks bez strāvas padeves;
-atmiņas kapacitāte un tās paplašināšanas iespējas;
-GPS, Wi-Fi, Bluetooth un interneta savienojums, un iespēja pieslēgt citām ierīcēm,
un citi dati.
*Šā brīža jaunākie DVD atskaņotāju modeļi paredz arī savienojamības opcijas ar ārējām iekārtām, augstvērtīgu skaņas sistēmu Dolby Digital un bezvadu interneta savienojumu Wi-Fi.. To elegantais dizains labi pielāgosies TV iekārtai.
Telefoni mājai, ikdienas lietošanai par izdevīgām cenām
No elektronikas kategorijas precēm ļoti ļoti būtiska prece ir mobilais telefons, jo ar to var pietiekami ātri un ērti komunicēt gandrīz no ikvienas vietas Latvijas robežās un ārpus tās. Aktuālākie tehniskie lielumu, kam japievērš uzmanība: telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits u.c.Interneta veikals piedāvā daudzveidīgu skārienjūtīgo telefonu sortimentu ikviena cilvēka nepieciešamībai. Lielu popularitāti ieguvušajos skārienjūtīgajos telefonos var uzinstalēt neskaitāmas mobilās aplikācijas, kas atvieglo ikdienu. Populārākas no tām: e-pastu organizēšana, laika prognozes, sazināšanās programmas kā Skype un citas. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību iekārtas tehniskajiem datiem:

*kodolprocesoru skaits un operētājsistēma- nodrošina mobilā telefona darbības ātrumu un funkcionalitāti;
*telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;
*savienojumu iespējas ar citām elektronikas ierīcēm
Interneta veikalā ir atrodami stacionārie telefoni, kuri būs ļoti noderīgi birojos un mājās. Elektronikas tehnikas sortimentā gan pie sienas stiprināmie klausules tipa telefoni, kuram klausule ar vadu savienota ar telefona bāzi, kā arī uzlādējamie telefoni ar lādēšanas bāzēm. Pērkot tādu telefonu, varēsi to izmantot kā mājokļa mobilo. Telefons funkcionēs ne tikai pie uzlādēšanas stacijas, bet arī ražotāju noteiktā distancē no tās. Mājas telefoniem ir numuru saglabāšana, numuru noteicējs, kā arī specifiskiem lādējamiem telefoniem pēdējā zvanītā numura izsaukšana.

Comments are closed.