Dāvanas Ziemassvētkos jauniešiem un bērniem

220.lv dāvana bērniemGatavošanās Ziemassvētkiem ir laikietilpīgs darbs, jo īpaši, ja ģimenes lokā ir jaunākas ģimenes atvases. Dekorācijas un egles sagādāšana ir nieks salīdzinājumā ar dāvanu meklēšanas vajadzību. Tā samērā bieži aizņem teju visu nedēļas nogali. Lai dāvanu pirkšana būtu ērta un ātra, izmanto internetā apkopotos padomus dāvanām gada nogales svētkos.

Interesantas dāvanas Ziemassvētkos maziem bērniem

Izplānojot dāvanas pirkšanu mazākajiem, nereti lietderīgas ir attīstošās spēles un rotaļlietas. Kā piemēram, dažādas puzles, ābece elektroniskā formātā svešvalodā, magnētiskā tāfele un citas spēles un mantas, kas būs lielisks palīgs bērnam attīstoties.

Atceroties bezbēdīgo bērnību, vecāki ar prieku atceras ragavu nobraucienu no pagalma vai parka kalniņiem. Mūsdienās ragavas internetā ir plašā piedāvājuma klāstā, sākot no vienkāršiem šļūcamajiem paliktņiem un beidzot ar sporta tipa ragavām ar stūres un bremžu mehānismu. Vēl populāras ir standarta koka ragavas . Šobrīd iegādājamas ir dažāda modeļu ragavas:

  • *paliktņi Ābolītis vairākās krāsās;
  • *sporta stila ragavas ar stūri un bremzēm;
  • *koka ragavas un aukstumizturīgas plastmasas ragavas ar metāla sliedi.

Šķiet, ka bērniem ir viegli piemeklēt atbilstošu dāvanu Ziemassvētkos. Viņi iepriekš uzraksta dāvanu sarakstu Ziemassvētku vecītim ar neviltotām cerībām, ka vismaz vienu no tām viņš saņems. Saraksta augšgalā parasti atrodamas dažādas bērnu vidū populāras rotaļlietas, spēles, bērnības hobiju lietas u.c. Ja ar tīkamo dāvanu sarakstu dalīsieties ar tiem, ar ko paredzat sagaidīt Ziemassvētkus,, dosiet iespēju veicināt nemitīgu brīnumu bērna emocijās. Vienmēr populāri puišu dāvanu sarakstos ir Lego komplekti, spuervaroņu figūras, automašīnas ar vairākstāvu garāžām, toties mazajām dāmām šūpuļzirgi, kreatīvi rokassprādžu izveidošanas komplekti, mazās saimnieces iepriecinās spēļu trauku servīzes tējas un kafijas pasēdēšanai un citas spēļmantas. Ja ģimenē ir divi bērni, tad var uzdāvināt spēļu veikalu, kas ir tik ļoti aizraujoša nodarbe!

Idejas dāvanām Ziemassvētkos jauniešiem

Ja maziem bērniem dāvanu saraksta pirmajās vietās ir dažādas rotaļlietas, tad jauniešiem aizvien aktuālākas paliek mobilās iekārtas. Izdevies Ziemassvētku pārsteigums jaunietim būs skārienjūtīgais telefons vai planšetdators, kurā var spēlēt populārākas spēļu aplikācijas. Zinātniskai izpētei un mākslai var sagādāt dāvanā Gudro plastilīnu – maina krāsu, tumsā spīd, atsperīgs, trausls u.c. Arīdzan izdomas bagātām meitenēm patīk rotu darināšanas komplekti, kurā ir vairākas pērlītes dažādās krāsās un citas sastāvdaļas aproču veidošanā. Ļoti nopietna dāvana Ziemassvētkos jaunietim, kurš visos svētkos ir fotogrāfa lomā, būs digitālā fotokamera. Dažādas attīstošās spēles (Alias, Mondo u.c.) var būt ne tikai uzjautrinoša izklaide, bet arī lielisks laika pavadīšanas veids visai ģimenei. Plašā piedāvājumā oriģinālas un radošas Ziemassvētku dāvanas skolēniem. Neskaitāmas intelektuālas spēles, Gudrais plastilīns jautrībai , rotu darināšanas komplekti radošāmmeitenēm un citas dāvanu iespējas.

Daudzveidīga dāvanu izvēle dažāda vecuma bērniem Ziemassvētkos. Pērc pārdomāti interneta veikalā – tur tu iegūsi idejas radošām dāvanām, bet arī ietaupīsi laiku. Nereti interneta veikalā ir pirmssvētku akcijas, kas ļaus arī ieekonomēt naudu dāvanu pirkšanai.

220.lv interneta veikals

 

 

Comments are closed.