Dažāda veida jumta logi.

prof jumata logi 1Ņemot vērā to, ka pēdējos gados ir kļuvis ar vien populārāk savu dzīvojamu platību palielināt, izmantojot mansarda stāva izbūve, jeb vienkāršāk sakot – paplašinot bēniņu stāvu un padarīt to par apdzīvojamu vidi, ir radīti dažādi risinājumi, kā bēniņus padarīt mājīgus, apgaismotākus un tieši tik patīkamus, lai tajos rastos vēlme pat izbūvēt guļamistabu vai atpūtas zonu. Ir vairākas praktiskas, ar būvniecību saistītas lietas, kas jāizdara pirms bēniņu pārplānošanas. To skaitā ietilpst ne tikai jumta stāvokļa noteikšana, lai nerastos bīstamas situācijas, bet arī pilnīga pārplānošana un logu montāža, kas pareizi veikta, nodrošinās ne tikai gaismas pieplūdumu telpā, bet arī nodrošinās ventilāciju un pareizu mitruma līmeni telpā.

Modeļi.

Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, ir veidi kā piedāvāt klientiem vislabāko un piemērotāko risinājumu jebkurai dzīves situācijai, ieskaitot celtniecības darbus. Mansarda stāva izbūves laikā, noteikti ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt to, cik un kādi logi tiks montēti jumtā vai sienā vai abos. Ir tehnoloģiski risinājumi arī tam, lai abus logus – gan sienas, gan jumta, apvienotu vienā, tādā veidā radot skaistu panorāmas skata sienu un skatu uz tuvējo apkārtni no augšas. Tā pat jumta logi ir pieejami to klasiskajā izskatā, kas ir vienkārši iemontēti jumtā un atšķiras tikai to atvēršanas veids un tamlīdzīgas nianses.

Kur iegādāties?

Parasti risinot šāda veida jautājumus, vispirms tiek domāts par to, vai logus pirks uzreiz gatavus vai pasūtīs pie kāda meistara vai ražotāja. Ja izvēlaties iegādāties jau gatavus logus, tad iesakām apskatīt veikala prof.lv piedāvājumu, kas tik tiešām pārsteigs visus interesentus. Jumta logi ir pieejami ne tikai dažādos veidos, bet arī cenās un komplektācijās, kas var būt speciāli piemērots un veidots Jūsu mājoklim. Jumta logi, kas tiek pirkti prof.lv interneta celtniecības veikalā, var tikt piegādāti gan uz Jūsu adresi, gan objekta atrašanās vietu, ja šie logi nav paredzēti montāžai mājās. Ideālu risinājumu jebkurai situācijai ir iespējams atrast vienmēr. Vajag tikai gribēt!

Comments are closed.