Divstāvu gultas internetā.

copmpact gultas no sompact.lv LatviaNe visiem ir pa kabatai un, patiesībā, ne visi arī grib dzīvot pārāk plašos mitekļos, kur vietas pietiek paša un vēl trijām citām ģimenēm. Latvijā vispopulārākās ir Hruščova un paneļu daudzdzīvokļu mājas, kurās ir standarta izmēra dzīvokļi no 40 – 60 kvadrātmetru platībā. Ja dzīvojat lielāka izmēra dzīvoklī, tad tas visticamāk ir pārplānots, atrodas jaunos projektos vai kādās citās līdzīgās ēkās. Dzīvokļa labiekārtošana vienmēr ir bijusi aizraujoša nodarbe, jo plānošana, kas, kur atradīsies un, ko vispār ir vajadzīgs pirkt un citi dažādi šāda tipa lēmumi ir iekārtošanas aizraujošākā daļa un arī lieliska atpūta, lai cik dīvaini tas arī neizklausītos. Ne tikai mūsdienās, bet arī citos laikos, problēma neliela izmēra dzīvokļiem piemeklēt mēbeles, ir bijusi aktuāla. Divstāvu gultas bērnistabām ir lielisks risinājums telpas ekonomijai un arī bērniem būs interesantāk atrasties savā istabā.

Compact.lv mēbeles.

Compact.lv divstāvu gultas ir labākais risinājums neliela izmēra dzīvokļiem, ja Jums ir bērni un nepieciešams iekārtot bērnistabu. Nav  atrodami daudzi veikali, kas piedāvā mēbeles  nelielas kvadratūras dzīvokļiem un atsevišķām telpām, tādēļ šī ir izdevīga iespēja iepazīties ar plašu piedāvājumu un ļoti patīkamām cenām. Compact.lv piedāvā itāļu, spāņu, zviedru un amerikāņu veidotas mēbeles, kas veido patīkamu telpas ekonomiju, un tas ir svarīgi tiem dzīvokļu īpašniekiem, kas mitinās maza izmēra dzīvokļos un nevēlas nelielo telpu piepildīt tikai un vienīgi ar mēbelēm.

Compact.lv – Mēbeļu interneta veikals tavām vajadzībām!

Viegla un ērta transformēšana.

Kā visērtāk mazā telpā ietilpināt gan galdu, gultu, vēl kādu nepieciešamu mēbeli, piemēram, televizora galdiņu vai ko tamlīdzīgu? Tas ir vairāk kā ērti, jo izvēloties savu mājokli iekārtot ar transformējamām  moduļu mēbelēm, liksies, ka dzīvojat kādā īpašākā vietā, nevis parastā daudzstāvu namā. Ar kompaktu un transformējamu mēbeļu izvēli viesistabā, bērnistabā vai jebkurā citā telpā dzīvoklī, ir iespējams  iegūt daudz vairāk vietas un arī pašiem dzīvokļa iedzīvotājiem noteikti būs interesanti uzturēties telpā, kas nav tāda, kā visiem citiem.

Comments are closed.