Garmtech.lv mājas lapu hostings.

garmtech.lv hostingsGarm Technologies ir viens no pirmajiem interneta vietņu hostinga pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas savus pakalpojumus tirgū piedāvā jau no 2001. Gada un šo gadu gaitā ir spējis iemantot vairāk kā 5 tūkstošus klientu , kas ir ne tikai apmierināti ar sniegto servisu, bet arī iesaka Garm Technologies pakalpojumus citiem. Interneta vietnē www.garmtech.lv ir iespējams iepazīties ar uzņēmuma sniegto pakalpojumu klāstu un izmaksām. Cena ir viens no aspektiem ne tikai reālajā, bet arī virtuālajā vidē, pēc kuriem klienti izvēlas vienu vai otru pakalpojumu sniedzēju. Lai arī interneta tehnoloģijas jau sen nav nekāda ekstra, interneta vietnes uzturēšana nav lēts, bet vajadzīgs prieks, kas nodrošina lapas pieejamību visu diennakti, 7 dienas nedēļā, visu cauru gadu.

Piedāvājums.

Garmtech.lv mājas lapu hostings piedāvā 3 dažādas pakalpojumu paketes, kas sevī ietver vairākus komponentus, kas nodrošina veiksmīgu mājas lapas darbību un klientam nebūtu jābaidās par to, ka lapa varētu tikt apkalpota pavirši un nauda, kas tiek izdota par vietnes mitināšanu, būtu izmesta vējā. Garmtech piedāvā 3 hostinga veidus:

  • Alpha – šī pakalpojumu pakete ir lētākā un ietver sevī pamata hostingu, kas nodrošina mājas lapas nepārtrauktu darbību, par neticami zemu ikmēneša maksu turklāt lapas uzstādīšana uz servera tiek piedāvāta bez maksas, taču šis plāns nenodrošina bezmaksas domēnu un citas ekstras, kas ir pieejamas pārējiem diviem datu ;
  • Beta – šis plāns ir nedaudz dārgāks, taču summa, ko katru mēnesi maksā klients tik un tā neticami zema, piedāvātajam pakalpojumu klāstam. Izvēloties šo plānu, tiek piedāvāts bezmaksas domēns.
  • Gamma – šī hostinga pakalpojumu pakete ir visplašākā un piedāvā plašu pakalpojumu loku, kas nodrošina nepārtrauktu un advancētu interneta vietnes uzturēšanas pakalpojumu.

SSD datu nesēji.

Mājas lapas darbības ātrums ir ļoti lielā mērā atkarīgs no tā, kādas tehnoloģijas hostinga nodrošināšanai izmanto pakalpojuma sniedzējs. Datu glabāšana uz SSD datu nesējiem Garm Technologies ir nodrošinājis nepārtrauktu un kvalitatīvu hostinga piedāvājumu, kas nav palicis nepamanīts un piesaista aiz vien jaunus klientus.

Comments are closed.