GoPro kamera tavām aktivitātēm vasarā un ziemā!

GoProKā vasara, tā ziema ir laiks, kad izmantojam katru brīvo dienu tā, lai varētu teikt – tā bija lieliska brīvdiena, vasarā jo īpaši. Vismaz cenšamies, ja ne vienmēr sanāk. Dodoties piedzīvojumos, izbaudot dažādas aktivitātes dabā, aizraujoties ar sporta veidiem, gan ziemā, gan vasarā, piepildām savu brīvo laiku un labprāt arī vēlamies savas brīvdienas iemūžināt. Ar parasto fotoaparātu vai telefona kameru jau sen kā vairs nepietiek visām niansēm un lieliskam video vai attēliem. Vēlamies ko dinamiskāku, aktīvāku, interesantāku. Iespējas uzfilmēt sevis piedzīvoto tā, lai tas netraucētu pašam piedzīvojuma procesam, kā arī, lai kādam nebūtu visu laiku jāskraida līdz ar kādu fotokameru vai telefonu – to nodrošina kvalitatīva un laba GoPro kamera.

GoPro kameras var izmantot (un izmanto) gan profesionālie sportisti, kā tas bija sākumā, kad kameras kļuva pieejamas, gan arī amatieri un atpūtnieki, kas vienkārši vēlas savas gaitas iemūžināt citādā leņķī un labākā kvalitātē. Pirms izlemjam kādu tieši GoPro kameru iegādāties, ja reiz esam tā nolēmuši, der apzināt dažas būtiskas lietas.

Tas, kādu kameru iegādāsimies, ir atkarīgs no dažiem faktoriem – paredzētais budžets šādam pirkumam, kam īsti kameru izmantosim, un kādos apstākļos vai vidē plānojam to izmantot visvairāk.

Vērtējot pēc atvēlētā budžeta, jāsaprot, ka šāda kamera nemaksās maz – noteikti šim pasākumam būtu jāpiešķir vairāk nekā 100 eiro. Ja vēl ir vēlme un nepieciešamība iegādāties dažādus kameras stiprinājumus un aksesuārus, lai kameru var izmantot tieši tā, kā vēlamies un vēl dažādos citos oriģinālos veidos, nāksies rēķināties ar pārsimts eiro. Bet, ja budžets atļauj un vēlme patiešām ir, var sākt skatīt kameru pēc parametriem un tās tehniskajām īpašībām, iegādājoties patiešām atbilstošāko un labāko saviem piedzīvojumiem. Vērtējot parametrus, eksperti norāda – GoPro kameras spējas naktī ir būtiskas, – noskaidrot kāda ir attēla kvalitāte vājā apgaismojumā vai nakts laikā ir būtiski, pirms iegādāties kameru. Tāpat būtiska ir arī piedāvātā skaņas kvalitāte – jo labāka izvēlētā GoPro kamera, jo kvalitatīvāks attēls un skaņa.

Pēc tam noteikti nodefinējam, kādiem mērķiem kameru īsti pērkam un kam izmantosim. Profesionālai izmantošanai, ikdienas izmantošana, vai kaut kur pa vidu starp braukšanu ar motociklu, lēkšanu ar izpletni un citiem ekstrēmākiem piedzīvojumiem? Tas ļaus labāk izvērtēt, cik spēcīgu, dārgu un kvalitatīvu kameru īsti nepieciešams iegādāties. Ikdienas lietošanai var piemeklēt kaut ko nedaudz vienkāršāku, kamēr ekstrēmiem sporta veidiem noteikti izvēlēsimies vislabāko kvalitāti un izšķirtspēju.

Skatoties uz to, kādā vidē plānojam iegādāto GoPro kameru izmantot visvairāk, te jau runājam par dažādiem papildus stiprinājumiem, papildinājumiem un tā tālāk. Latvijas interneta veikali piedāvā iegādāties dažādus papildinājumus GoPro kamerām, salīdzinoši draudzīgās cenās. Interneta veikalos atrodami dažādi stiprinājumi gan sērfošanai, gan ķiverei, gan krūšu stiprinājums, gan arī stiprinājumi sunim. Izvēle ir plaša, tāpēc atliek tikai tikt skaidrībā, kādam mērķim kamera īsti nepieciešama un cik varam atļauties tērēt, lai savas brīvdienas un piedzīvojumus iemūžinātu daudz interesantāk.

Comments are closed.