Vai vērts iegādāties personīgo velotrenažieri?

velotrenažieri 1a.lvStacionārais velotrenažieris ir viens no pazīstamākajiem kardio trenažieru veidiem, kurš lieliski der sirds un asinsvadu darbības uzlabošanai, turklāt arī pašu trenažieri ir ļoti vienkārši un ērti lietot. Šie velosipēdi sniedz nelielas ietekmes aerobos treniņus, kas var stiprināt muskuļus un ietonēt ķermeņa apakšdaļu. Tieši pēdējos gados velotrenažieru popularitāte ir īpaši pieaugusi un nu tos izmanto kā sporta zālēs, tā iegādājās arī mājās personīgai lietošanai.

Viens no visvieglāk lietojamajiem trenažieru veidiem

Viena no lielākajām priekšrocībām, ko sniedz šāda veida sporta aprīkojums ir tas, ka tos var lietot pie jebkādiem apstākļiem, jo sportošana notiek iekštelpās. Atšķirībā no citiem trenažieru veidiem, velotrenažierus ir ļoti ērti izmantot un nekad nav nepieciešama papildus apmācība pirms tā lietošanas uzsākšanas.

Vienīgais, kas var prasīt iemaņas ir spēja noregulēt intensitāti un spēja nolasīt visus rādītājus, jo jaunākie trenažieru modeļi nāk ar virkni dažādu papildus funkciju, piem., programmām, kas pārvalda un maina vingrojumu tempu, skaita sadedzinātās kalorijas un sirdsdarbības ātrumu.

Stacionāro velosipēdu priekšrocības:

  • Velotrenažieri parasti prasa ļoti vienkāršu uzturēšanu;
  • Tos var uzsākt lietot pavisam ātri un vienkārši, jo nav nepieciešamas nekādas sākuma iemaņas;
  • Nelielā slodze samazina risku iegūt locītavu, ceļu traumas;
  • Lieliski der kardio treniņiem un palīdz sadedzināt liekās kalorijas;
  • Pieejami dažādos modeļos, tāpēc ikviens var iegādāties vienu arī mājas lietošanai.

Cik izmaksā velotrenažiera iegāde?

Tā kā mūsdienās pieejami visdažādākie velotrenažieru modeļi, ikviens var atrast savām vēlmēm un budžetam piemērotāko no velotrenažieriem. Cenas atkarīgas no trenažiera veida un funkcijām, jo pieejami kā vienkārši stacionārie velosipēdi, tā arī modeļi, kuri aprīkoti ar neskaitāmām programmām. Vidēji vienkāršu, bet tajā pat laikā pietiekami kvalitatīvu velosipēdu var iegādāties cenās pat līdz 200 eiro.

Ja tieši pašlaik meklējat iespēju, kur iegādāties pēc iespējas lētāku trenažieri, nezaudējot kvalitāti, noteikti novērtēsiet Latvijas lielākā interneta veikala 1A.LV piedāvājumu. Pie viņiem iespējams iegādāties gan spēka, gan kardio trenažierus un tieši velotrenažierus var atrast visplašākajā klāstā. Piegāde tiek veikta pa visu Latviju, kas nozīmē, ka varat veikt pasūtījumu jebkurā diennakts un saņemt sūtījumu līdz pat mājas durvīm.

logo-print

Comments are closed.