iPhone viedtālrunis – biznesa segmenta līderis

iphoneBiznesa segments vienmēr izvēlas ekskluzīvas iekārtas. Viedtālruņi nav izņēmums. iPhone ir iekarojis acīmredzamu līdera pozīciju, bet vai ir tā vērts?

iPhone tālrunis ir lieliski piemērots biznesam, jo tam ir ļoti labi “atstrādātas” dažas funkcijas:

  • uzdevumu pārvaldība;
  • kontaktu šķirošana;
  • sinhronizācija ar datoru (protams, Apple);
  • datu pārvaldība “mākonī”;
  • ērta dokumentu rediģēšana;
  • augstas kvalitātes fotokamera;
  • prezentācijas iespēja (izmantojot wi-fi);
  • ātra uzlāde.

Biznesa jomā viedtālrunis nozīmē arī noteiktu statusu. Jaunākā modeļa tālrunis vienmēr daudz pasaka par uzņēmumu un tā finanšu stāvokli vai attieksmi pret darbinieka motivāciju. Ir skaidrs – ja iPhone ir tikai vadītājam, bet vienkāršais darbinieks izmanto parastu mobilo, nevis viedtālruni, tas neliecina ne par ko labu.

iPhone tālruņi saskaras ar ļoti lielu izaicinājumu – saderību ar noteiktām ierīcēm. Pastāvīgi jāpieslēdzas prezentācijām paredzētajiem projektoriem vai viedajiem televizoriem. iOS ir ne mazums funkciju, lai to izdarītu, taču dažkārt rodas noteiktas problēmas.

Līdz 2015. gadam iPhone nebija labi pielāgots biznesam un tam bija viens liels trūkums – profesionāla biroja programma. Šobrīd šo problēmu atrisinājissīvais Apple konkurents Microsoft. Pasaulē populārākā biznesa biroja programma Office365 šobrīd ir pielāgota iOS sistēmai. Tas nozīmē, ka Word un Excel var lietot iPhone tālruņos bez lielas piepūles. Tas paver lieliskas iespējas biznesam un uzņēmējiem, kuri mēdz šo tālruni padarīt par nelielu darba datoru.

Biznesam parasti nav nepieciešama profesionāla videokamera,lai gan mūsdienu tehnoloģijas biznesā tiek izmantotas arvien biežāk. iPhone ievērojami progresējis šajā jomā un šobrīd var piedāvāt ļoti augstas kvalitātes fotokameru un izcilu 4K izšķirtspējas filmēšanu. Šādā veidā iPhone var kļūt par satura veidošanas rīku jebkuram uzņēmumam. Nofilmējot attiecīgus amatieru video, tos var iekļaut mārketinga plānā. Kad ir iPhone, vairs nav jāinvestē fotoaparātā, videokamerā – visas funkcijas ir apvienotas viedtālrunī. Tas būtībā maina NĪ aģentu, automobiļu tirgotāju, zaudējumu administratoru un citu specialitāšu darba raksturu, jo to darbā līdz šim bija acīmredzama nepieciešamība pēc kvalitatīvām video uzņemšanas iekārtām.

“Mākoņa” programma nodrošina nepārtrauktu darbu un datu pieejamību. Viedtālruņi ir lieliski pielāgoti šim mērķim. Piekļūt populārākajām datu vietnēm un rīkiem internetā var ar īpašu programmu palīdzību vai tieši caur interneta pārlūku. Biznesam ir ļoti svarīgi nodrošināt arī drošību. iOS tālruņi izceļas ar daudz augstāku drošības līmeni nekā Android, tāpēc tie ir pieprasīti tur, kur nepieciešama datu šifrēšana un aizsardzība. Zvani un ziņas tiek šifrēti “pēc noklusējuma”, tāpēc nav nepieciešamas papildu aizsardzības programmas vai citi līdzekļi.

iPhone tālruņi ir paredzēti biznesam un izklaidei – tas ir augstākā līmeņa tālrunis, kuru novērtē gan apkārtējie, gan tā lietotāji. Skaidrs, ka, izvēloties tālruņus visai komandai, jāņem vērā darba un personīgās vajadzības, un tas palīdzēs izlemt, kā efektīvi izmantot šos tālruņus biznesā.

Comments are closed.