Izdevīgs kredīts privātpersonām

Kreditēšanas noteikumi

 

Nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka” nodrošina izdevīgus kredītus ne tikai Latvijas esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, bet arī privātpersonām, jo viens no aizdevēja mērķiem ir Latvijas iedzīvotāju dzīves līmeņa un finansiālās stabilitātes veicināšana.

Aizdevumiir vienlīdz pieejamiprivātpersonām visā Latvijā, ja klients atbilst aizdevēja izvirzītajiem kritērijiem.

Hipotekārais kredīts tiek izsniegst ar izdevīgu procentu likmi, ko individuāli katram klientam pielāgo zinošs kreditēšanas speciālists.

Kreditēšanas noteikumi

Lai privātpersona varētu saņemt hioptekāro aizdevumu no „Latvijas Hipotēkas”, primārais noteikums ir nekustamā īpašuma ķīla. Tas nozīmē, ka klientam ir jābūt savam īpašumam – zemei, mājai, dzīvoklim, ko izmantot par aizdevuma ķīlu.

Līguma darbības laikā īpašumam ir uzlikti ierobežojumi, bet klients to var turpināt pilnvērtīgi izmantot. Pēc līgumā paredzēto kredītmaksājumu veikšanas, īpašums atkal tiek nodots pilnā klienta rīcībā un pārvaldībā.

Protams, ka aizdevējs pārbauda arī aizņēmēja kredītvēsturi un ienākumus. Tas ir būtiski, lai ņemtu vērā visus riskus, kas var apdraudēt gan pašu kredīta ņēmēju, gan aizdevēju.

Tomēr „Latvijas Hipotēka” ir aizdevējs, kas klientā redz ne tikai skaitļus un ietilpšanu konkrētos rāmjos.

Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli, situācija tiek izvērtēta no cilvēciskā aspekta, atrodot iespējas piedāvāt klientam kādus risinājumus viņa situācijā.

Veiksmīgākajos sadarbības gadījumos klienti var saņemt pat 2,5  % aizdevuma likmi, kas ir tiešām laba, ja skatās nozares piedāvājumus kopumā.

Tāpēc arī „Latvijas Hipotēka” ir viens no iecienītiem aizdevējiem, ko novērtē klienti visā Latvijā.

Hipotekārā kredīta pielietojums

 

Kāpēc iedzīvotājiem ir vajadzība izmantot aizdevēju pakalpojumus un noformēt hipotekāro kredītu? Tāpēc, ka ne visas ieceres varam īstenot uzreiz un pašu spēkiem.

Daži sapņi vai situācijas prasa lielākus naudas līdzekļus. Vidējam Latvijas iedzīvotājam, kurš dzīvo ģimenē ar vismaz diviem bērniem, nav iespēju uzreiz tikt pie lielākiem naudas līdzekļeim.

Protams, ka var nākamos desmit gadus cītīgi krāt naudu, bet var arī noformēt izdevīgu hipotekāro kredītu, īstenot plānus jau tagad un nākamos piecus vai desmit gadus atmaksāt aizdevumu.

Jādzīvo ir tagad, nevis pēc desmit gadiem. Un hipotekārais aizdevums ir tas veids, kā iegūt savu dzīvesvietu jau tagad, kā māju izremontēt jau šovasar, kā aizbraukt sapņu ceļojumā jau nākamajā atvaļinājumā.

Tas viss nav jāatliek uz tālo nākotni, kad bērni būs izauguši un vairs nebūs jāuztur. Mēs zinām, ka dzīvē var būt visādi pagriezieni, tāpēc mūsu izsapņotā nākotne var arī nepienākt vai izvērsties pavisam savādāka.

Tieši tāpēc idejas, ieceres un sapņi ir jārealizē tagad. Nevajag atlikt dzivi uz vēlāku laiku. Arī grūtības ir jārisina uzreiz, negaidot, kad tās samilzīs.

Ar „Latvijas Hipotēkas” aizdevuma palīdzību varat veikt arī kredītu apvienošanu vai pārkreditāciju, iegūstot izdevīgākus noteikumus un samazinot ikmēneša tēriņus.

 

Comments are closed.