Izglītojošās bērnu nometnes ar ERGO

Vasara skolēniem ir pats gaidītākais gada laiks, jo var bezrūpīgi baudīt brīvību no skolas, atpūsties ar draugiem, braukt uz laukiem pie vecvecākiem un citiem radiniekiem. Skaistākās bērnības atmiņas lielākajai daļai no manas paaudzes cilvēkiem ir tieši no vasaras piedzīvojumiem, kad tikām uz vairākām nedēļām nodoti lauku radu pieskatīšanai, jo vecākiem bija jāstrādā. Tā kā arī laukos vasarā darbs dzen darbu, pieskatāmais bērnu bariņš dzīvojās savā vaļā. Atceros, kā ar brālēniem un māsīcām klaiņojām pa tuvējiem mežiem, gājām uz kaimiņu dārziem zagt zirņus un kāpelējām kokos. Bieži vien šīs situācijas izvērtās gana bīstamas maziem bērniem. Tagad pagājuši vairāk kā divdesmit gadi kopš tā laika. Pasaule un sabiedrība ir mainījusies. Tagad vecākiem ir daudz grūtāk atrast saviem skolēniem pieskatītājus, jo mūsdienās arī lielākā daļa vecmāmiņu vēl strādā un ir aizņemtas ar sabiedrisko dzīvi. Viens labs risinājums mērķtiecīgiem skolēniem, kas grib dzīvē kaut ko sasniegt, ir dažādas izglītojošās nometnes bērniem.

ERGO nometnes bērniem

Latvijā jau vairāk kā divesmit gadus darbojas uzņēmums ERGO|EDUCATION, kas nodarbojas ar izglītības jautājumiem ārzemēs, palīdz mūsus jauniešiem iegūt augstāko izglītību labākajās pasaules universitātēs, noformēt visus dokumentus un praktiskos jautājumus. ERGO piedāvā arī ziemas un vasaras izglītojošās nometnes bērniem jau no 6 gadu vecuma. Nometnes ir paredzētas bērnu svešvalodu zināšanu uzlabošanai un nostiprināšanai. Visizpaltītākās ir angļu valodas nometnes, bet ir iespēja apgūt arī franču, vācu, itāliešu un citas valdas atkarībā no nometnes mītnes valsts. Šo izglītojošo valodu nometņu specifika ir tā, ka bērniem paralēli intensīvai valodu apguvei tiek nodrošinātas interesantas fiziskās aktivitātes. Tās atkarīgas no tā, kurā gadalaikā notiek nometne. Ziemas nometnēs bērni tiek apmācīti kalnu slēpšanā, snovbordā un citos ziema sporta veidos. Vasaras nometnēs bērniem ir iespēja nodarboties ar tenisu, jāšanu, golfu, burāšanu, dejošanu, mākslu un dizainu. Ilgstoša pierdze pierādījuši, ka šāda veida nometnēm, kurās ir arī aktīva sportiskā programma, bērni sekmīgāk apgūst valodas. Papildus nodarbībām bērni dodas arī ekskursijās, lai tuvāk iepazītu valsti, tās dabu un kultūru. Ģimenes locekļiem ir iespēja par samazinātu maksu doties līdzi saviem mazākajiem skolniekiem un izvērst nometni par ģimenes atpūtas un mācību braucienu. Atliek tikai piezvanīt vai ierasties ERGO birojā un laipnie darbinieki palīdzēs izvēlēties atbilstošāko nometni, noorganizēs visu braucienu un parūpēsies par jūsu bērna drošību. Nometnes vada un nodarbības pasniedz vislabākie pedagogi ar ilgu gadu pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem. Vecāki var būt pārliecināti, ka viņu bērni atradīsies drošībā un kvalificētu speciālistu aprūpē. Jebkurā brīdī ir iespēja sazināties ar nometnes vadību un savu bērnu, lai pārliecinātos par viņa pašsajūtu. Tiek nodrošināta arī diennakts medicīniskā aprūpe.

Piedalīšanās šādā starptautiskā nometnē jūsu skolēnam var būt labs veids, kā paplašināt valodu zināšanas, iegūt jaunus draugus, kļūt patstāvīgākam, trenēties dažādos sporta veidos un ielikt pamatus labai izglītībai, kuru ar ERGO palīdzību un atbalstu, iespējams, varēs apgūt kādā no prestižākajām pasaules universitātēm.

Comments are closed.