Izmēģini jau šodien – pasūti suši un saņem pie mājas durvīm

āzijas virtuve

Vai tu jau kādreiz esi  izmantojis ēdiena piegādes servisu pakalpojumus? Ja nē, tad tumši un drēgni vakari var būt īstais laiks, lai to izmantotu, ja nav vēlēšanās doties ārpus mājas – ne uz veikalu pēc produktiem, ne uz kādu restorānu. Gribam tikai ieritināties siltā segā uz ērtā dīvāna, paņemt kārtīgu porciju garšīga ēdiena un skatīties kādu pozitīvu emociju pilnu filmu vai iemīļoto seriālu. Un kāpēc gan šāda vakara maltīte nevarētu būt labs un sātīgs suši? Jā, to var atrisināt pavisam vienkārši. Piegādes servisa Kabuki Express mājas lapā jāveic pasūtījums ar visiem jums vēlamajiem suši veidiem un citiem Āzijas ēdieniem un jāgaida piegāde līdz savām mājas durvīm, jo suši piegāde no šī servisa tiek veikta visā Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē.

 āzijas virtuve

Ko var pasūtīt pie Kabuki?

Kā jau tik minēts, piegādes serviss „Kabuki Express” līdz jūsu mājas durvīm var nogādāt augstākās kvalitātes dažādu veidu suši un ļoti plašu klāstu ar citiem Āzijas ēdieniem. Kabuki piedāvā visu veidu šuši – osi sushi, tempura sushi, maki sushi, tidzu maki, gunkan sushi, nigiri sushi, sashimi sushi un temaki sushi. Tie pieejami ar dažādiem pildījumiem. Jūs varat pasūtīt viena vai vairāku veidu suši, atkarībā no tā cik mājās ir izsalkušo.

Bet, ja nav sakidrības, ko tieši gribat, vislabāk ir pasūtīt kādu no dažāda lieluma komplektiem. Tajos ir vairāka veida suši. Šādi komplekti ir labs risinājums arī uzkodām, kad atnākuši ciemos draugi. Suši gan ir populārākais no Āzijas ēdieniem, tomēr šajā reģionā ir daudz citu lielisku un visā pasaulē iecienītu ēdienu. Piemēram, gandrīz desmit veidu spēcinošas un gardas zupas pēc labākajām Āzijas virtuves tradīcijām – miso zupa, Taizemes pikantā zupa ar garnelēm, gulaša zupa japāņu gaumē, spinātu krēmzupa un vēl citas tikpat kārdinošas garšas. Tāpat dažādi svaigi un pikanti salāti, uzkodas un dažādi pamatēdieni ar gaļu, dārzeņiem, rīsiem, nūdelēm.

Suši un citus ēdienus var papildināt arī ar desertiem un dzērieniem. Kad esat izvēlējušies visu, ko gribat, atliek noformēt līdz galam pasūtījumu un saņemt to pie savām durvīm jau pēc neilga laika. Suši piegāde notiek pēc iespējas ātri, bet klientiem jārēķinās, ka visi ēdieni ir svaigi, tikko gatavoti un tāpēc piegāde var būt nedaudz ilgāka kā varbūt esat pieraduši ātro uzkodu servisos.

Āzijas virtuves specifika

Āzijas reģionā ir savdabīgi un senās tradīcijās balstīti ēšanas paradumi. Tos nosaka gan klimats, gan kultūra, gan reliģija. Vide nosaka to, kādas dabas veltes ir pieejamas šajos reģionos. Protams, ka visas Āzijas virtuves pamatu veido rīsi, kas ir gandrīz katras maltītes sastāvdaļa.

Tos audzē lielās platībās un tie ļauj neciest badu ļoti lielam cilvēku skaitam, jo šajā reģionā ir blīva apdzīvotība. Suši ir viens no pasaulē iecienītākajiem Āzijas ēdieniem, tam ir ļoti sena vēsture, kas arī saistāma tieši ar rīsiem, to audzēšanas un pagatavošanas paradumu attīstību. Tāpat mēs nevarētu iedomāties šī reģiona ēdienus bez svaigiem un termiski apstrādātiem dārzeņiem, vistas gaļas, zivīm un citiem jūras produktiem.

Bet to visu caurvij bagātīga garšvielu izvēle, lielā cieņā ir tieši pikantās un asās garšas, jo tās palīdz aizsargāt gremošanas sistēmu un uzturēt veselu zarnu traktu vidē, kur ir augsts risks saslimt ar kādām pārtikas izraisītām saslimšanām. Tie cilvēki, kas nekad nav pagaršojuši Āzijas ēdienus, parasti ir skeptiski un aizdomīgi, bet tad, kad ir pamēģinājuši kvalitatīvu un svaigu suši vai kādus citus ēdienus, tad domas parasti mainās, daudzi kļūst par lieliem šo ēdienu cienītājiem. Arī tev noteikti vajag to nogaršot. Pasūti no Kabuki un gaidi piegādi!

 

Comments are closed.