Jauns ģimenes auto bez lieliem izdevumiem

kredīts auto iegādeiAutomašīna ir neaiztājams palīgs ikvienai jaunajai ģimenei ar maziem bērniem. Arī mēs pēc pirmā bērna piedzimšanas iegādājāmies auto. Tā bija neliela, ekonomiska un droša automašīna, kas mums uzticami kalpoja vairāk kā četrus gadus. Ar šo auto mums saistījās daudz jauku atmiņu. Mēdzām ar to doties īsos nedēļas nogales izbraucienos pa tuvākajiem novadiem, pāris reizes pat bijām Igaunijā un Lietuvā. Šos tālākos braucienus mazā mašīna izturēja godam. Tajā stāvēja bērna mīļmantiņas, lai braukšana būtu jautrāka. Tomēr pēdējā laikā sapratām, ka tas brīdis, kad būs jāatvadās no mūsu auto, ir pavisam tuvu. Mēs gaidījām piedzimstam otro bērniņu, pirmais bērns jau bija krietni paaudzies. Arī pārvadājamo mantu kļuva arvien vairāk. Bija arī doma par suņa iegādi. Ģimene auga plašumā, un līdzi bija jāaug arī automašīnai.

Finanšu situācijas izvērtēšana

Pirms jaunas automašīnas meklēšanas veicām rūpīgu ģiemenes finanšu situācija izpēti un prognozes tuvākajiem gadiem. Tas bija svarīgi, lai izvēlētos tādu auto, kuru varam atļauties un neradītu zaudējumus kādai citai ģimenes jomai. Tā kā pavisam drīz vajadzēja piedzimt otrajam bērnam, zinājām, ka sieva tuvākos divus gadus pavadīs mājās ar mazuli un nestrādās. Izdevumi abiem bērniem palielināsies. Valsts sociālais atbalsts šos izdevumus segs tikai daļēji, tāpēc slogs maniem ienākumiem palielināsies. Izrēķinājām, ka varam atļauties katru mēnesi apmēram 100 eiro izlietot maksājumam par automašīnu. Tālāk jau bija skaidrs, ka atbilstošākais risinājums mūsu situācijai ir kredīts auto iegādei jeb auto līzings. Daudzi no mūsu draugiem bija izmantojuši šādu iespēju, lai iegādātos vēlamo automašīnu. Nav nepieciešams satraukties par lielas naudas summas meklēšanu, lai auto iegādātos par pilnu summu, var mierīgi katru mēnesi apmaksāt savai finanšu situācijai atbilstošu auto līzinga maksājumu. Pēc līguma termiņa beigām un visu maksājumu veikšanas, jūs kļūstat par auto īpašnieku. Līdz tam brīdim esat auto turētāji un bez ierobežojumiem variet ar to pārvietoties. Kredīts auto iegādei ir ērts veids kā kāroto auto saņemt lietošanā jau uzreiz, nevis ilgu laiku krāt tā iegādei naudu.

Jaunā auto izvēle

Tā kā auto plānojām iegādāties ilgākam laikam, izvēlei vajadzēja būt pārdomātai. Bija jāizvērtē visi aspekti un jāizvēlas tāds modelis, kas apmierinās visu ģimenes locekļu vajadzības. Kredītu auto iegādei nolēmām noformēt pie mogo, jo bijām dzirdējuši daudz labu atsauksmju par šo pakalpojumu. Plānojām pirkt mazlietotu automašīnu, tāpēc iepazināmies mogo mājas lapā ar auto tirdzniecības vietām, kuras sadarbojas ar mogo. Šķita, ka šāda auto tirgotāja izvēle būs drošāka un novērsīs iespējamos krāpniecības mēģinājumus no tirgotāja puses. Tā pie viena no mogo sadarbības partneriem izvēlējāmies lielisku automašīnu savai nu jau kulpajai ģimenei. Automašīnai ir plašs bagāžas nodalījums, tajā var ievietot zīdaiņu ratiņus, vecākā bērna divriteni un vēl dažas ceļasomas. Aizmugurējais sēdeklis ir plašs, ar integrētu auto sēdekli vecākajam bērnam. Savrīgs mums bija automašīnas drošības aprīkojums. Tāpēc izvēlējāmies auto, kam ir drošības spilveni arī visās durvīs, nobloķējamas aizmugurējās durvis un logi, lai bērni tos netīšām neatvērtu. Automašīnas izvēlē, protams, svarīgu lomabija tās ekonomiskumam, jo nebijām gatavi uzturēšanai un degvielas izmaksām tērēt vairāk kā vecajai automašīnai. Mums veiksmīgi izdevās atrast auto, kam bija visas svarīgās īpašības, neliels nobraukums un ļoti labs tehniskais stāvoklis. Visas auto līzinga formalitātes ar mogo nokārtojām vienas dienas laikā. Uzreiz varējām saņemt jaunā auto atslēgas un doties, kur vien vēlamies.

Bērni un gari pārbraucieni ar auto

Ģimenēm, kuras nolēmušas doties garākos braucienos kopā ar zīdaiņiem un pirmsskolas vecuma bērniem, vajadzētu laikus parūpēties, lai mazajiem brauciens būtu patīkams un drošs. Pirmā lieta, kas nodrošinās bērnu komfortu, būs kvalitatīvi un vecumam atbilstoši autosēdeklīši. Tos jāiegādājas tikai pie sertificētiem tirgotājiem. Noteikti jānodrošinās ar pieteikamu daudzumu ūdens un uzkodu. Auto logu stiklus vajadzētu pārklāt ar saulessargiem. Ja braucienā dodas pavisam mazi bērni, noteikti ik pēc stundas vai nedaudz vairāk jāieplāno apstāšanās, lai nodrošinātu bērniem pozu maiņu un izkustēšanos ārpus automašīnas.

Comments are closed.