Kāda ir SIA “PILSAKMENS” produkcija?

pilsakmens_logoAkmens nav nemaz tik necils materiāls, kā mums varētu šķist, kaut vai ņemot vērā to, ka tam pa godu ir nosaukts vesels laikmets. Tas ir viens no senākajiem materiāliem, kāds ir izmantots celtniecībā, tādēļ, būtu muļķīgi noliegt tā funkcionalitāti pat par spīti tā masīvumam. Tā vien liekas, ka no akmens izveidot neko nevar, taču liels būs cilvēku pārsteigums, ka tas ir ļoti funkcionāls un patiesībā arī cēls materiāls. Tam ir viens nenovērtējams pluss – tas ir mūžīgs! Atzīsiet, ka nekur neesat redzējuši akmeni, kurš nolietojas, sarūk vai kādā citādā veidā kļūst nelietojams un zaudē savas izturīgās īpašības.

Ko uzņēmums piedāvā?

SIA „PILSAKMENS” ir uzņēmums, kas jau 20 gadus darbojas Latvijā, kas nozīmē to, ka gana lielā pieredze un arī starptautiskie sakari ir nodrošinājuši tam gana lielu klientu klāstu ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Uzņēmuma piedāvājums ir gana plašs un sev piemērotus pakalpojumus atradīs ikviens interesents:

ü  Fasādes un cokoli;

ü  Grīdas un sienas;

ü  Kāpnes;

ü  Dažādas akmens virsmas;

ü  Kamīni;

ü  Strūklakas;

ü  Bruģi un apmales;

ü  Mozaīkas flīzes;

ü  Kolonnas un stabi;

ü  Mūrēšana;

ü  Kapu pieminekļi;

ü  Flīzēšanas darbi.

Kā jau redzams, piedāvājums ir ļoti plašs. Daudzie, noteikti, rodas jautājums par cenu. Par izcenojumu var uzzināt sazinoties ar uzņēmuma pārstāvjiem. Tā noteikti būs virs vidējā, taču nevajag aizmirst, ka tas ir ieguldījums nākotnē, jo, lielākoties, šis materiāls ir mūžīgs un kalpos paaudzēm ilgi. Kaut vai paskatieties uz Ēģiptes piramīdām!

Kādi akmens veidi tiek piedāvāti?

Būtu aplami apgalvot, ka akmens ir visparastākais laukakmens, jo tā pavisam nav. Uzņēmums piedāvā savu produkciju, kas ir izgatavota no sekojošiem akmens veidiem:

  • Granīts;
  • Marmors;
  • Kvarcs;
  • Onikss;
  • Travertīns;
  • Šīferis;
  • Māla profili.

Turklāt, zinājāt, ka marmoru ārzemnieki uzskata par Latvijas akmeni? Nav jāuztraucas par to, ka uz pasaules kaut kur varētu būt tāda pati siena vai akmens virsma, jo minerāli kas veido rakstu, katrā akmens plāksnē ir savādāki!

Comments are closed.