Kafijas automāti garšas baudītājiem.

Kafija nav parasts dzēriens, ar kuru vieglāk no rītiem pamosties. Kafijas gatavošanas, pasniegšanas un dzeršanas māksla ir kļuvusi par veselu rituālu, kas dienu no dienas nostiprinājis savas pozīcijas mūsu ikdienā jau gadu tūkstošiem. Jā, tieši tā! Iespējams, ka daudzi nemaz nezinās to, ka ar kafiju cilvēki iepazinās jau 1000 gadus pirms mūsu ēras. Kopumā ir zināmas vairāk kā 60 kafijkoku šķirnes, kas katra ir atšķirīga un izaugusī kafijas pupiņa, pēc tam sagrauzdēta, ir ar atšķirīgu garšu.

Kā pagatavot lielisku kafiju mājās?

Lielai daļai kafijas mīļotāju, rīti parasti ir aizņemtākā dienas daļa, tādēļ šo dzērienu pagatavo uzlejot karstu ūdeni uz samaltām kafijas pupiņām. Citi pievieno pienu un cukuru, citi tikai vienu no tiem un citi dod priekšroku melnai, stiprai, rūgtai kafijai. Arī kafijas automāti ir atrodami daudzos mājokļos un darba vietās. Šādā veidā ir iespējams pagatavot šo dzērienu lielākā daudzumā, kas ir ērti, ja ģimenē ir vairāki kafijas dzērāji un arī darba vieta apstākļi ir līdzīgi.

Kafijas automātu veidi.

Kafijas automāti jau sen izmanto arī citas tehnoloģijas, ne tikai vecos labos papīra filtrus, caur kuriem tiek filtrēta kafija automātā, pirms tā tiek ielieta tasītē. Ir nopērkami pat tādi kafijas automāti, kas automātiski paši samaļ kafijas pupiņas. Pēdējā laikā tiek plaši izmantota arī kapsulu un spilventiņu tehnika kafijas pagatavošanai. Arī šajā procesā nav nepieciešams atrasties blakus, jo kafiju gatavo automāts, tikai nepieciešams kapsulu vai spilventiņu ielikt tam vajadzīgajā nodalījumā automātā. Kafijas prekolatori tiek uzskatīti par kafijas automātiem. Tajos var pagatavot 4 – 12 tasītes gardas, aromātiskas kafijas. Viss atkarīgs no ierīces tilpuma.

Kur iegādāties kafijas automātus.

Ņemot vērā to, ka kafijas automāti nav tā prece kurai būtiski redzēt to, kā tā darbojas dzīvē, respektīvi, nav nepieciešams to pārbaudīt uz vietas veikalā, ērti un, pats galvenais, lēti ir to iegādāties interneta veikalā. Ir daudz veikalu, kurā ir pieejami kafijas automāti, bet 220.lv ir viens no tiem, kur šo ierīci varēsiet iegādāties par īpaši zemu cenu, jo veikals regulāri saviem jaunajiem un esošajiem klientiem piedāvā iespēju iegādāties preces akciju un atlaižu laikā gandrīz par velti. Skeptiķus varam nomierināt – 220.lv ir viens no vecākajiem interneta veikaliem Latvijā un savus uzticamos klientus ieguvis un iegūst vēl joprojām, piedāvājot izdevīgus darījumus un kvalitatīvas preces par patīkamu cenu. Vairāk informācijas šeit - http://220.lv/lv/sadzives_tehnika/maza_sadzives_tehnika_virtuvei/kafijas_automati

Ja izvēlēsieties iegādāties kafijas automātu šajā veikalā, tad prece tiks piegādāta vai nu ar kurjeru vai pakomāta starpniecību. Ja ir iespēja, tad preci var saņemt arī veikala telpās Rīgā bez maksas, par pirkumu norēķinoties skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti.

Comments are closed.