Kāpēc nepieciešama OCTA?

auto-manapolise-octa-kaskoKlientu labklājība un apmierinātība ir pats būtiskākais rādītājs uzņēmumu novērtēšanā, tālab arī izveidoti vairāki klientu servisi, kas piemēroti ieteikumu klientu konsultēšanai un neskaidru jautājumu apspriešanai. Interneta vietnēs ir bezgala liels daudzums atšķirīgu iespēju un pakalpojumu variantu, tāpēc arī apdrošināšanas polišu iegāde pieejama no Tava personīgā datora, lai ekonomētu gan laiku, gan ieguldītās pūles.

Kā var izmantot OCTA un kad tā jānoformē?

OCTA polise ir jāiegādājas ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam/tiesīgam izmantotājam,kas ir atzīmēts arī likumā,pietam šai polise jābūt lietojamai,dodoties uz tehnisko apskati. OCTA darbojas ne tikai visā ES,bet arī tādās pasaules vietās kā Lihtenšteina,Šveice,Islande un Norvēģija. OCTAS formēšana interneta vietnē ir parocīga un zibenīga iespēja padarīt drošāku savu auto vai palielināt derīguma termiņu. Itin nevienam nav jāatlicina savu brīvo laiku, lai lētas OCTAS meklētu, dodoties uz neskaitāmām apdrošinātāju filiālēm, tam paredzēts OCTA kalkulators, kas ir absolūti pati labākā no opcijām, kas ikvienam atrodama attiecīgajās interneta vietnēs. Šāda pakalpojuma gala summu maina vairāki dažādi kritēriji, kuriem jāpievērš pastiprinātu uzmanību – auto masa, vecums un arī tas, kāds ir Tavs vēlamais polises derīguma termiņš.

Vai KASKO tik tiešām ir noderīga, kāpēc?

No pārējām apdrošināšanas polisēm KASKO ir tā, kuru noformēt var bez citu teikšanas, nekas nav jāveic pret savu gribu. KASKO apdrošināšana ir tāda īpaša lieta, kas Tev obligāti jāiegādājas, lai varētu saņemt naudas atlīdzību un atbalstu zādzību, dabas katastrofu un citu tāda veida nelaimes gadījumu seku likvidēšanai. KASKO kalkulators ir pats piemērotākais palīgs tiem, kuri ir aizņemti un nespēj atrast kādu mirkli, lai ietu uz kādu no apdrošinātāju iestādēm. Iegaumē, ka nekādā gadījumā nevajag kaut kur skriet, labāk ir katru reizi izskatīt visus nosacījumus, jo KASKO ik pēc nenoteikta laika pievieno saviem līgumiem kādu patīkamu bonusu, piemēram, palīdzību reizē, kad bojāts kāds no auto riteņiem vai gadījies, ka beidzas degviela.

Ierosinājumi, kurus būtu vēlams iegaumēt

Lai Tu būtu drošībā gan šeit, Latvijā, gan ārpus ES tajās valstīs, kas ierakstītas sadarbības partneru sarakstā, Tev jāizraugās arī tādu polisi, kas nav obligātā, tikai un vienīgi tā varēsi izbēgt no liekiem maksājumiem, jo daudz mūsu ienākumu ikdienā nākas atdot pārējām vajadzībām. Tu vari būt noteicējs ikvienā situācijā, jo vienmēr varēsi iegūt savā īpašumā ikvienu no piedāvātajiem pakalpojumiem, vienkārši izmantojot interneta resursus un speciāli veidotos rīkus.

Comments are closed.