Kāpēc portatīvā datora izvēlē mūsdienīgām spēlēm nav labākā ideja?

portatīvie datoriDažādu spēļu spēlēšana dažādās ierīcēs ir kļuvusi par vienu no populārākajiem laika pavadīšanas veidiem. Par spēļu piedāvājumu viedtālruņos nemaz nav jēgas runāt, jo to ir nepārskatāmi daudz. Tik daudz un neparasti aizraujošas, ka daļa no mums pat kļūst atkarīgi. Vai atminamies draugiem.lv “Fermu”, kur tika pavadītas daudzas jo daudzas stundas audzējot dārzeņus? Tiesa, šādām spēlēm, kas neprasa lielu atmiņu, grafikas kvalitāti un citus parametrus no datora, pietiek ar teju jebkuru ierīci. Bet ir taču arī nopietnie geimeri, kam nepieciešami ārkārtīgi augsti parametri datorā, lai varētu izbaudīt nopietno spēļu spēlēšanas priekus pēc pilnas programmas.

Un lai gan spēles spēlēt patīk, ne vienmēr ir pietiekami daudz līdzekļu, lai tiktu pie patiešām jaudīga datora ar visām nepieciešamajām ekstrām. Dažreiz jāizvēlas kas lētāks un praktiskāks, kā piemēram portatīvais dators. Tomēr tas nemaina faktu ka spēļu spēlēšana uz portatīvā datora ir otrās šķiras nodarbe.

Tad, ja nu nekas cits neatliek, kā spēlēm pirkt portatīvo, pirmais jautājums – ko tad īsti lai pērk? Piedāvājums ir milzīgs un jauni modeļi tiek piedāvāti pircējiem arvien biežāk. Kā starp tiem atrast īsto? Ražotāji sauc dažādus ciparus, parametrus un funkcijas, kas nezinātājam tikai jauc galvu. Tiesa, jau zinošie geimerispēj diezgan labi orientēties parametros, saprotot, kas viņiem nepieciešams labai spēļu spēlēšanai un īsti no katra portatīvā spēs izspiest. Bet iesācējiem šajā jomā varētu iet grūtāk. Lielākie skaitļi ne vienmēr nozīmē arī labāko piemērotību kvalitatīvām spēlēm. Portatīvie datori par akcijas cenām:

http://220.lv/lv/datortehnika/portativie-datori-un-plansetes/portativie-datori

Kad atrodam portatīvo, kas savā cenā šķiet gana jaudīgs, sākam meklēt dažādu informāciju par ierīci. Diemžēl, šādu apskatu ir ļoti maz. Par katru modeli noteikti nebūs pilnīga un katram saprotamā valodā. Reizēm šādi apraksti ir tik samudžināti ar terminiem un cipariem, ka tikai labam datorspeciālistam vien saprotami.

Bērniem un mazāk prasīgu spēļu spēlētājiem portatīvie datori šķitīs gana labi. To pašu “fermu” un citas līdzīga tipa spēles var spēlēt uz praktiski jebkādas ierīces. Tomēr nopietnās video spēles, kas kļuvušas par jaunāko tendenci, likušas daudziem portatīvo datoru ražotājiem padomāt par tām. Tiesa, neviens vēl nav izveidojis gana labu portatīvo datoru spēlēm – uz to vēl esot tikai ceļā. Jāpiebilst, ka datorspēlēm derēs dators, kam ir 4GB līdz 8GB RAM, 500GB diska atmiņa ar 7200rpm un 17 collu displejs ar diskrētu grafisko interfeisu.

Meklējot labāko datoru spēlēm, jāveic cenu salīdzinājumus, jāizlasa datoru pārskati un dažādu geimeru atsauksmes. Apsverot visus šos viedokļus, varam diezgan vienkārši atrast labāko datoru, kas būs piemērots spēlēm. Apsveram to, kāds modelis vislabāk patīk un cik daudz varam atļauties maksāt par datoru.

Comments are closed.