Kas ir Lensor kontaktlēcas?

green lens 2Cilvēki, visbiežāk, zina 3 redzes koriģēšanas veidus – brilles, kontaktlēcas un operāciju. Neviens no šiem minētajiem nav nepareizs un, ja jāsaliek šīs visas trīs iespējas pēc popularitātes, tad brilles un kontaktlēcas noteikti savā starpā dalīs pirmo un otro vietu, jo pēdējos gados, aizvien vairāk cilvēku izvēlas savu redzi uzlabot, nevis ar briļļu, bet tieši kontaktlēcu palīdzību. Kādēļ tā? Tādēļ, ka brilles mēdz plīst, var izkrist stikliņi un rasties dažādas citas problēmas, kas bojās to ārējo izskatu un rezultātā būs jāiegādājas jaunas. Daudzi varbūt teiks, ka kontaktlēcas ir katru vakaru jāņem ārā un līdz ar to pastāv lielāks risks pazaudēt tās vai aizmirst ielikt, bet vēlamies teikt, ka ir radītas kontaktlēcas, ko mēnesi no vietas var neizņemt no acīm, tādēļ to vairāk par problēmu uzskatīt nevar.

Draudzīgs veikals.

Lensor ir optikas veikals internetā, kuram citi optikas veikali nav konkurenti, bet gan draugi. Par to vien liecina tas, ka visas iegādātās preces ar saņemt ne tikai pasūtot, lai tās atved līdz mājām vai pakomātam, bet arī Vision Express, Pasaules Optika un Optio salonos. Arī Statoil DUS ir Lensor draugi, tādēļ preci iespējams saņemt arī šādā veidā. Ne tikai veikals, bet arī Lensor kontaktlēcas ir ļoti draudzīgas, jo ir pieejamas jebkādu redzes īpatnību klientiem. Veikalā var iegādāties kontaktlēcas, kas ir paredzētas gan tiem, kuri redz tikai tuvumā, tikai tiem, kuri redz tālumā, un arī tiem, kuriem lēcas nemaz nav vajadzīgas, bet lieto tās kā aksesuāru.

Klāsts.

Lensor kontaktlēcas ir pieejama ārkārtīgi plašā klāstā un, ja veikalā uz vietas tās nav pieejamas, tad iespējams speciāli atsevišķi pasūtīt bez papildu maksas. Viss, kas nepieciešams klientam, lai iegādātos kontaktlēcas internetā, ir jāzina savu lēcu stiprums un diametrs, lai varētu iegādāties tieši sev piemērotas. Iegādāties var arī kontaktlēcas, kuras ir bez stipruma, tātad krāsainās lēcas. Šīs lēcas parasti izmanto ja vēlas ikdienā mainīt savu acu krāsu. Nereti tās ir pieejamas arī ar dažādiem zīmējumiem un rakstiem, kas liek sev pievērst uzmanību īpašā veidā.

Comments are closed.