Kas ir viedais velosipēds?

viedie velosipēdiAr viedtālruņiem mūsdienās vairs nevienu noteikti nevar pārsteigt. Tehnoloģijas attīstās ar katru dienu arvien vairāk, tādā veidā atvieglojot cilvēku ikdienu. Bet vai esi kaut ko dzirdējis par viedo velosipēdu? Šajā rakstā apskatīsim, kas tad īsti ir viedais velosipēds un vai tādu būtu nepieciešams iegādāties arī Tev.

2016.gada 15.martā Ķīnas viedtālruņu ražotājs “Xiaomi” prezentēja viedos velosipēdus. Viena šāda velosipēda cena ir apmēram 2700 eiro, kas liek, protams, nojaust, ka tas noteikti nav lēts prieks. Kā saka paši ražotāji, viņu mērķauditorija esot velo entuziasti, kā arī profesionāļi. Šādi velosipēdi ir ražoti no vieglas oglekļa šķiedras. Viedie velosipēdi ir aprīkoti arī ar kustību sensoriem un arī mērierīcēm, ka ļauj noteikt braucēja ieguldīto spēku. Šāds velosipēds nav smags, jo sver tikai septiņus kilogramus, kas ļauj to viegli pārvietot. Ražotāji gan ar šo vēl negrasās apstāties, un kā viņi paši izteicās, tad jau drīzumā prezentēs daudz lētākus velosipēdus, kuri būs aprīkoti ar akumulatoru. Xiaomi prognozē, ka šāda velo cena varētu būt apmēram 500 eiro. Kā norādījuši arī ražotāji, šie velosipēdi darbosies gan ar pedāļu palīdzību, gan arī ar akumulatora palīdzību.

Viedie velosipēdi ir kļuvuši jau ļoti populāri un arī pieprasīti visā pasaulē. Cilvēki tos vēlas iegādāties, jo tie ir ļoti ērti, kā arī parāda, ka tehnoloģijas mūsdienās var atvieglot mūsu ikdienu. Šādi velosipēdi sniedz ļoti daudz priekšrocību. Piemēram, viena no priekšrocībām, ko sniedz viedie velosipēdi ir tāda, ka gan labajā, gan arī kreisajā pusē atrodas pa trim gaismas objektiem, kuri signalizē par pagriezieniem. Tāpat arī ritenis signalizēs, ja parādīsies vēl kāds riteņbraucējs, kuru velosipēda vadītājs neredz. Mūsdienās ļoti populāras ir arī dažādas mobilās aplikācijas, kas ļauj iegūt datus par to, cik daudz cilvēks ir nobraucis, cik kalorijas patērējis, kā arī cik ūdens ir pazaudējis. Viedie velosipēdi atvieglos ikdienu, jo nebūs nepieciešams pārvadāt telefonu, lai reģistrētu visus šos datus – velosipēds to izdarīs pats, vēlāk attiecīgi šo informāciju pārsūtot uz viedtālruni.

Iegādājies velosipēdu 220.lv – http://220.lv/lv/sports_turisms_un_atputa/velosipedi_skritulslidas_skrituldeli/velosipedi

Šādi velosipēdi noteikti arī nākotnē turpinās attīstīties, piedāvājot arvien jaunas un jaunas iespējas. Ja kādreiz velosipēdi bija atrodami tikai klasiskā veidā, tad mūsdienās to klāsts ir ļoti daudzveidīgs, tādā veidā piedāvājot ikviena vēlmēm piemērotāko velosipēdu. Mūsdienās ir pieejami dažādi velosipēdi. Viens no jaunumiem ir arī Fatbike. Tas ir velosipēds, kas ļauj pārvietoties pa dažādiem bezceļiem, piemēram, akmeņainām vietām, kā arī vietām, kuras nav līdzenas, bet gan noklātas ar koku saknēm. Tāpat ar Fatbike var pārvietoties arī ziemas laikā. Kas zina, iespējams jau pavisam drīz visi velosipēdi tiks aprīkoti ar viedierīcēm un tie kļūs par viedajiem velosipēdiem. Neapšaubāmi ir tas, ka tehnoloģijas attīstās, un līdz ar to attīstās arī ikdiena ap mums. Ja kāds ir teicis, ka divriteni nav jēgas vēlreiz izdomāt, tad viņš noteikti maldās! Tie, kuri zina, ka tehnoloģijas spēj izmainīt mūsu dzīves, noteikti tic, ka arī dažādas lietas, kas mums ir apkārt un liekas ļoti pašsaprotamas, ir iespējams uzlabot, pārveidot un pielāgot mūsu ikdienai tā, ka tās vēl vairāk atvieglo mūsu gaitas. Viedie velosipēdi mūsdienās ir trends, kas noteikti spēs iekarot cilvēku sirdis visā plašajā pasaulē. Šobrīd gan to cena ir gana augsta, tomēr, kā zināms, ja būs pieprasījums, tad parādīsies arī konkurenti un tiks samazinātas cenas!

Comments are closed.