Risinājums sasāpējušām ādas problēmām – kvalificēts dermatologs!

dermatologa konsultācijaAr dažām skaistumkopšanas problēmām īsti nespēs tikt galā jebkurš kosmetologs. Ja kādu laiku jau netiec galā ar sausu ādu vai līdzīgām ilgstošām problēmām, kuras nomainot krēmu īsti nevar atrisināt, vai, vēl ļaunāk, pamani dīvainus plankumus uz ādas, tavs vienīgais glābiņš noteikti būs kvalificēts dermatologs!

Protams, šādas konsultācijas nāks par labu arī mazāk akūtos gadījumos, piemēram, ja vēlaties tik vaļā no kādas kārpas. Tieši dermatologs ir speciālists ar zināšanām, lai izvērtētu vai un kādā veidā vislabāk risināt šāda veida problēmas. Konsultācijās dermatologs spēs pastāstīt ne tikai par kārpu noņemšanu vien – speciālists varēs vairāk pastāstīt arī konkrēti par jūsu ādas tipu un to, kāda kopšana tai nepieciešama dažādos gadalaikos, no kādiem kosmētikas un ādas kopšanas produktiem labāk izvairīties.

Ādas ārsts jeb dermatologs noteikti ir profesionālis, kura padomu vajadzētu meklēt arī gadījumos, kad pamani, ka kāda no tavām dzimumzīmēm dīvaini maina formu vai krāsu. Protams, nav pamata satraukumam, tomēr tā ir viena no ādas vēža (melonomas) pazīmēm. Noteikt, vai tas ir labdabīgs vai ļaundabīgs audzējs varēs tikai speciālists, un jo ātrāk tiks veikta diagnostika, jo lielākas iespējamās ārstēšanas iespējas paveras.

Īpašs ādas ārsts ir arī dermatovenerologs. Dažādas seksuāli transmisīvās slimības patiesībā ir ārkārtīgi agresīvas ādas slimības, tādēļ ar to ārstēšanu nodarbojas šie specializētie ārsti. Protams, šis darbības lauks ir daudz privātāks un nopietnāks, tādēļ dermatovenerologu visbiežāk varēsi atrast dažādās ārstniecības iestādēs, ne skaistumkopšanas salonos.

Lai nu kā, viens ir skaidrs – jebkāda veida ādas saslimšanas gadījumā, ļoti svarīga ir īstā speciālista izvēle. Īstais ārsts var krietni atvieglot atveseļošanos un samazināt slimošanas laiku, kā arī komplikācijas, kuras var radīt dažas no agresīvākajām ādas slimībām. Šajos gadījumos ļoti svarīgi, lai ārsts ir ne tikai ārkārtīgi izglītots un labi pārzina dažādas ādas slimību ārstēšanas prakses – svarīgas ir arī ārsta personīgās kvalitātes un spēja sastrādāties ar pacientu! Vienmēr daudz patīkamāk tikties ar speciālistu, kas patiesi vēlas palīdzēt un nav iedomīgs, neuztver pacientu kā apgrūtinājumu vai nerada tādu iespaidu.

Šīs personīgās kvalitātes noteikti ļoti labi ataino dažādas internetā pieejamās atsauksmes – internetā ļaudis nekautrējas patiesi izteikties, un, ja kaut kas neatbilst tam, ko sagaida pacients, to noteikti varēs izlasīt kādā no atsauksmju interneta vietnēm

Comments are closed.