Kvalitatīvas auto nomas priekšrocības

auto nomaTo cilvēku vidū, kuri nekad nav izmantojuši auto nomas uzņēmumu pakalpojumus, valda stereotips, ka auto īre ir ļoti dārga un tā pieejama tikai turīgiem cilvēkiem. Tas ir maldīgs viedoklis. Auto īre ir demokrātisks pakalpojums, jo piedāvā dažādu marku un vecuma automašīnas plašā cenu amplitūdā. Latvijā ir daudz uzņēmumu, kas sniedz šādus pakalpojumus gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās, tomēr potenciālajiem klientiem būtu rūpīgi jāizvērtē pakalpojuma sniedzēja uzticamību un kvalitāti. Liels skaits ar pakalpojumu apmierinātie klienti izvēlas sadarboties atkal un iesaka citiem Sixt izdevīgo auto nomu. Izvēloties sadarboties ar augstas klases auto nomas pakalpojumu sniedzēju, jūs iegūstat vairākas priekšrocības.

Regulārajiem klientiem atlaides

Visdažādāko jomu uzņēmumi, kuri rūpējas par saviem klientiem, par goda jautājumu uzskata lojalitātes programmas. To ietvaros parasti tiek izsniegtas klientu kartes, kuras garantē atlaidi sniegtajiem pakalpojumiem. Šos klientus mēdz atcerēties un apsveikt svētku dienās, dažreiz pa dzimšanas un vārda dienās. Cilvēki ļoti pozitīvi vērtē šādas rūpes par sevi, jo tādā veidā jūtas īpašiun cienīti. Sixt auto nomas klientu lojalitātes kartes ļauj ietaupīt naudu, saņemt īpašos piedāvājumus. Sixt klientu atlaides darbojas arī, ja, rezervējot auto,izmanto viesnīcu un aviokompāniju lojalitātes kartes.

Iespēja izmantot modernās tehnoloģijas

Sixt auto noma pieejama dažādāsdivdesmit pirmā gadsimta tehnoloģijās. Nomai izstrādāta aplikācija priekš viedtālruņiem un planšetdatoriem. Tas nozīmē, ka auto rezervāciju var veikt jebkurā laikā un vietā, nav vajadzības doties uz apkalpošanas punktiem. Aplikācijā var arī pārbaudīt jau esošās rezervācijas unuzzināt, kur atrodas tuvākais Sixt auto nomas birojs.

Sixt gan Latvijā, gan Eiropā

Daudzi no mums dzīvo ļoti kosmopolītisku dzīvi. Darbs ir gan Latvijā, gan ārpus tās. Mēdzam bieži brīvdienas pavadīt kādā skaistā vietā kaimiņvalstīs. Šādā straujā ritmā būtu agrūtinoši, ja braucienam ārpus valsts būtu jāmeklē cits pakalpojuma sniedzējs kā braukšanai Latvijā. Sixt auto nomas viena no lielākajām priekšrocībām ir tā, ka uzņēmums savus pakalpojumus nodrošina 105 pasaules valstīs, izveidoti 4000 apkalpošanas vietas.

Plašs auto klāsts

Liela uzņēmuma priekšrocība ir iespēja uzturēt daudzveidīgu nomas auto parku. Sixt klienti var izvēlēties automašīnu no visplašākā klāsta – vieglās automašīnas, apvidus auto, miniveni, mikroautobusi. Ir izveidots arī īpašs ekskluzīvo automašīnu piedāvājums. Tas dod iespēju piepildīt sapni un skaistās brīvdienās pie Vidusjūras izvizināties savā sapņu automašīnā un uz mirkli iedomāties savu dzīvi pavisam savādāku.

Šoferu un gidu pakalpojumi

Latvijā šoferu un gidu pakalpojumi, ko arī piedāvā uzņēmums Sixt, vairāk aktuāli mūsu valsts viesiem, jo tad nav jālauza galva par to, vai cilvēks laikus nokļūs, kur vajadzīgs. Tomēr, braucot ārpus Latvijas un citā valstī noīrējot automašīnu pie Sixt, šofera vai gida pakalpojumi var būt lielisks lēmums. Gan šoferi, gan gidi ir profesionāļi, lieliski pārzina visu sadarbības valstu autoceļus, infrastruktūru un kultūrvēsturi. Viņi būs nemanāmi asistenti, kas parūpēsies, lai ceļojuma laikā variet pilnvērtīgi atpūsties, baudīt kultūru, vēstures pieminekļus un arī daudzas ceļotājiem mazāk zināmas brīnišķīgas vietas. Sajūties kā zvaigzne, kuru šoferis dārgā automašīnā vizina pa Parīzes ielām. Vai arī ļaujieties pārsteigumam, ko sagādās zinoša šofera vadība pa mazajiem Alpu kalnu ciematiņiem, kur baudīt unikālus dabas skatus un neuztraukties par to, ka nevarat ceļojumu nosvinēt ar glāzi lieliska vīna, jo jāvada auto. Tas viss ir iespējams ar Sixt atbalstu.

Comments are closed.