Labākie ārējie cietie diski

cietie diskiMūsdienās pieejami ārējie cietie diski, kuru ietilpību mēra pa terabaitos (TB,) kas nozīmē, ka viens vienīgs ārējais cietais disks var kalpot visām Jūsu vajadzībām, piem., lai uzglabātu visus tos gigantiskos failus un video, kurus esat uzkrājis gadu laikā, kā arī svarīgākos dokumentus u.tml.

Izdevīgs veids kā datu uzglabāšanas apjomu

 

Ar lielo cieto disku kapacitāti nāk arī vajadzība pēc ātrākas saskarnes. Gan USB 3.0, gan citu interfeisu esamība nozīmē, ka jūs varat pārsūtīt pat lielākās ietilpības failus no diska uz datoru vai citu ierīci bez pamatīgas gaidīšanas. Un tā kā mūsdienās aizvien krītas šo disku cenas, tad nav bijis vēl labāka laika, lai iegādātos ierīci, kur uzglabāt failus un tādējādi palielinātu sava datora uzglabāšanas apjomu.

 

Vienīgā problēma slēpjas tajā – kā lai izvēlas, kuru ārējo cieto disku lai pērk? Zemāk ir minēti daži no padomiem, kā izvēlēties disku, kas piemērots gan galda, gan portatīvā datora vajadzībām.

Padomi, izvēloties ārējo cieto disku:

  • Ja atmiņas ietilpība ir Jūsu galvenā prioritāte, mobilie cietie diski parasti piedāvā lielāku ietilpību nekā pārnēsājamie diski.
  • Pārnēsājamie diski pēc savas būtības ir vieglāk sabojājami. Izvēlēties disku ar stingru, labu korpusu ir vairāk nekā tikai estētiskās priekšrocības, tie arī spēs labāk aizsargāt jūsu datus.
  • Ja jūs plānojat izmantot savu cieto disku kā rezerves datu uzglabāšanas ierīci, apsveriet iekļauto programmatūru kvalitāti. Daži cieto disku ražotāji piedāvā tikai izmēģinājuma paketes, kamēr citi par lielāku samaksu ietver funkcionālākas un noderīgākas alternatīvas.
  • Lielas ietilpības diski sākotnēji var šķist dārgi, bet izrādās lētāki cenas par gigabaitu ziņā.

 

Neatkarīgi no tā, kādas ir Jūsu vēlmes, ikviens var atrast sev piemērotu diska modeli. A-data, Buffalo, DataLocker, Hitachi, Prestigio, Silicon Power, Toshiba un citi piedāvā labus dažādas ietilpības diskus sākot jau no pārdesmit eiro. Plašu ārējo cieto disku klāstu var atrast Latvijas lielākajā interneta veikalā 1a.lv. Tajā var atrast diskus ar dažādiem rādītājiem, gan kapacitātes ziņā (320 GB, 750 GB vai pat 8 TB (8000 GB)), gan ar dažāda veida savienojamību, USB 3.0, USB 2.0, WiFi, Thunderbolt, Ethernet u.c.

Comments are closed.