Labs fizioterapeits Rīgā – VCA poliklīnikās

Labs fizioterapeits

Ja jums ir vajadzība konsultēties ar zinošu un pieredzējušu fizioterapeitu Rīgā, tad varu ieteikt “Veselības centru apvienības” (VCA) poliklīnikas, kur pati pagājušajā gadā saņēmu ļoti kvalitatīvu un profesionālu fizioterapeita palīdzību par adekvātu samaksu.

Labs fizioterapeitsVCA apvieno vairāk nekā desmit poliklīnikas un medicīnas centrus visā Rīgas teritorijā. Šajās iestādēs tiek nodrošināti plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumi, tajā skaitā arī fizioterapeits.

 

Fizioterapeits ir funkcionālais speciālists ar augstāko izglītību un spēj pacientiem palīdzēt ļoti dažādu problēmu gadījumos.

Pamatā tas saistīts ar kustību traucējumiem, atlabšanu pēc traumām un saslimšanām, sāpēm muskuļos un nogurumu, mazuļu pareizu attīstību.

Manā gadījumā palīdzība bija nepieciešama, lai veiksmīgi atlabtu pēc traumas. Pagājušajā ziemā slēpošanas prieki man ātri beidzās, jo guvu smagu kājas lūzumu.

Ģipsis bija jānēsā trīs mēnešus. Pēc tam varēju sākt palēnām atgūst kustību spējas ar šo kāju. Bet tas bija ļoti grūti un sāpīgi. Bija vajadzīga intensīva fizioterapija.

Protams, ka skatījos, kur šos pakalpojumus varu saņemt ērtākā vietā un par izdevīgāku samaksu. Labu piedāvājumu atradu VCA poliklīnikā Juglā.

Es dzīvoju Mežciemā, tāpēc nebija tālu jādodas. Nodarbības bija katru otro dienu, sākumā pat katru dienu, tāpēc poliklīnikas pieejamība bija man svarīgs aspekts.

VCA poliklīnikā sastaptais fizioterapeits bija ļoti profesionāls un atsaucīgs. Viņš iepazinās ar manu slimības vēsturi un pielāgoja vingrojumu programmu tieši tā, lai es pēc iespējas ātrāk varēt pilnībā atgūt kājas funkcijas.

Fizioterapijas darbs ilga divus mēnešu, kuru laikā no vājas klibošanas nonācu līdz spējai normāli iet un pat nedaudz paskriet.

Bet tam gan vēl bija ierobežojumi, lai pārāk nenoslogotu kāju. Ar fizioterapeita darbu biju ļoti apmierināta. Attieksme bija profesionāla, bet ļoti draudzīga.

Ik katrā kustībā un vingrojumā bija pārliecība, ka fizioterapeits zina, ko dara. Tāpēc tiešām varu ieteikt VCA fizioterapiju.

Par to, kādos gadījumos var palīdzēt fizioterapeits un kur atrodamas VCA poliklīnikas, varat uzzinat mājaslapā vca.lv, kur arī ir ērti pieteikties vizītei gan pie fizioterapeita, gan jebkura cita speciālista.

 

Comments are closed.