Lētas smaržas!

parfumexpress.lvParfimērijas preču cena ir mērāma ilgtermiņā, jo vienu pudelīti lietojam diezgan ilgu laiku ne pāris dienas vai nedēļas. Ņemot vērā to, ka parfimēra darbs ir diezgan smalks, tad arī šis kritērijs ir iekļauts preces cenā. Arī sastāvdaļu radīšana nav viegla – koncentrātu un eļļu veidošana ir darbs ar precīziemlielumiem. Smaržas un kosmētikas līdzekļus pazina jau tie cilvēki, kas dzīvoja daudzu tūkstošu senā pagātnē. Parfimērija jau jau no seniem lakiem tiek uzskatīta par mazliet ekskluzīvu preci.Cenā prasti iekļauj arī to, ka prece tiek lietota ilgtermiņā nevis pāris reizes, tādēļ lielai daļai šķiet, ka cenas ir pārāk ekskluzīvi lielas. Protams, ka cenā iekļauj arī parfimēra un ražotāja algu jo darbs ir gana smalks. Šādas preces vienmēr vajag iegādāties internetā, jo tur ir iespēja tās iegādāties par mazāku cenu, pateicoties veikala zemajām izmaksām ikdienā!

Ražotāja zīmols.

Brends un vārds ir viens no noteicošajiem cenas veidotājiem ne tikai smaržu biznesā. Zīmols, zem kura tiek ražota konkrēta prece vai pakalpojums. Interneta veikals Parfumexpress.lv zina, ka ne tikai pati smarža kā tāda, bet arī zīmols ir viens no rādītājiem, kas parasti iespiežas klientu atmiņā un cilvēks kļūst tam uzticīgs, tādēļ piedāvājumā ir tikai oriģināli nosaukumi. Bieži vien, viena zīmola produkta piekritēji, ļoti labprāt pamēģina citas preces no konkrētās produktu līnijas vai zīmola piedāvājuma.

Parfumexpress.lv veikalā ir atrodamas sieviešu smaržas, vīriešu smaržas un arī kosmētika par ļoti zemām cenām. Parfumexpress.lv ir Latvijā lielākais parfimērijas  veikals, kā piedāvājumā ir ne tikai sieviešu smaržas un vīriešu smaržas un daudz citu dažādu preču skaistumam un veselībai.

Apskaties Jimmy Choo smaržu piedāvājumu!

Comments are closed.