Microsoft Windows 8 operētājsistēma Professional

microsoft-windows-8 asusshop.lvDaudziem cilvēkiem patīk sekot līdzi laikam un attīstībai, tāpēc tie vienmēr tiecas pēc jaunākiem produktiem, kas lielākoties ir arī labāki par iepriekšējiem. Viena no tādiem ir arī Microsoft Windows 8 operētājsistēma Professional. Tā būs lielisks palīgs praktiski jebkuram, neatkarīgi no tā, vai tam ir portatīvais dators, stacionārais dators, planšete vai kāda cita ierīce. Tajā ir integrēta jaunākā lietotāja saskarne Metro. Tā ir pieejama angļu valodā. Produktu var iegūt 1 dienas laikā, ja pasūtījums tiek veikts līdz 14:00 vai arī pēc 2 dienām, kas tik un tā ir pietiekoši ātrs laiks. To var saņemt ierodoties personiski, vai iepriekš norādot, ka to vēlas saņemt ar kurjerpastu, kas ir iespējams dažādās Latvijas vietā, tiesa, par papildus samaksu. Bieži vien dažiem tā ir vienīgā iespēja kā to saņemt. Pie reizes var arī izvēlēties atmaksas veidu skaidrā naudā vai caur internetu. Piedāvātā programma ir angļu valodā un tā ir 32-bitu programma.

Galvenās Microsoft Windows 8 operētājsistēma Professionalpriekšrocības ir saistītas ar tā lielisko dizainu, ātrumu un dinamiku. Tas ir lieliski piemērots pat nelieliem planšetdatoriem ar skārienvadību, klēpjdatoriem, galddatoriem un lieliem jaudīgiem vienkorpusa datoriem. Tas ir ļoti intuitīvs un spēj piekļūt dažādām kontaktpersonām, lietojumprogrammām un datiem, līdz ar to vairāk laika ir iespējams veltīt pašam darbam, nevis lietu meklēšanai. Sistēma ir veidota uz tā priekšteča Windows 7 pamatiem, kura ir uzlabota visās iespējamās jomās. Lieliska iespēja ir tā, ka ierīce var tikt pieslēgta mākonim caur katra privāto Microsoft kontu. Tajā ir iespējams nekavējoties piekļūt nepieciešamajiem failiem, iestatījumiem un kontaktiem no jebkuras vietas un ierīces. Ar programmatūru var saistīt ne tikai privātus dizainus, valodu preferences, bet arī iecīnītākos pakalpojumus kā Facebook, Twitteru.c. turpat sākuma ekrānā. Tā var nekavējoties piekļūt saviem failiem, neatkarīgi vai tie atrodas Skydrive, Facebook, Flickr vai kur citur. Turpat atrodams ir arī paša Windows veikals, kurā ir atrodamas dažādas lietojumprogrammas, kuras ir sagrupētas tā, lai tās būtu pēc iespējas ātrāk iespējams atrast. Tā ir iespēja būt vienmēr kursā par jaunākajām un interesantākajām lietojumprogrammām, no kurām daudzas ir arī bezmaksas. Arī pirms to iegādes ir iespējams tās izmēģināt kādu laiku. Papildus konkrētajai versijai nāk BitLockerandBitLocker To GoBootfrom VHD, DomainJoin, EncryptingFileSystem, GroupPolicy un RemoteDesktop (host), tādā veidā garantējot vēl specifiskas funkcijas kā vizualizācija, papildus aizsardzība u.c. sistēma sniedz iespēju arī datorā veidot attālās darbvirsmas savienojumu, lai ar konkrēto datoru varētu izveidot savienojumu, izmantojot citu datoru. Ir iespējams arī nodrošināt savienojuma izveidi ar kooperatīvo vai kādu skolas tīklu, izmantojot papildus līdzekli Domēnu savienojums.

Microsoft Windows 8 operētājsistēma Professionalbūs lielisks palīgs ne tikai profesionālai darbībai, bet arī izklaidei, jo samazinātais laiks, kas tiks pavadīts lai veiktu tos pašus ikdienas uzdevumus sniegs papildus iespēju vairāk laika pavadīt ar dažādām citām izklaides iespējām. Operētājsistēmas izstrādātāji ir parūpējušies par tās izcilo veiktspēju un pagarinātu akumulatora darbību, tāpēc nav jāuztraucas par datora intensīvu izmantošanas iespēju atrodoties dažādās vietās. Papildus drošība un iespēja saglabāt iestatījumus un failus no Windows 7 sniegs lielisku iespēju nezaudēt vērtīgo laiku, lai datorā atkal saliktu sev vēlamos failus, bet visprātīgāk tos būtu jau laicīgi glabāt Skydrive.

Lai apskatītos Windows 8, citas programmatūras, un datortehnikas akcijas ienāc interneta veikalā Asusshop.lv!

Comments are closed.