Moderni privātmāju projekti

moderni māju projektiPersonīgā māja ir katras ģimenes sapnis- omulīga miera osta, kur kamīna siltumā pavadīt skaistus vakarus visa mūža garumā… Nereti realizējot šos sapņus, mēs saskaramies ar skaudro realitāti – jau sākot no projekta sākuma fāzes, rakstīšanas un beidzot ar saskaņošanu, tas ir ļoti laikietilpīgs un dārgs process. Bieži vien šajā laikā ģimenes locekļu starpā rodas domstarpības, kas rada nevajadzīgu uztraukumu un negācijas.

 

Cits risinājums.

Ļoti labs risinājums ir jau gatavi moderni privātmāju projekti, kas piemēroti dažādiem stiliem- gan lauku ainavai, gan pilsētas videi. Projekti ir ļoti detalizēti izstrādāti, atbilst Latvijas būvnormatīviem, ja nepieciešams, tajos var veikt izmaiņas. Būtiskākie ieguvumi ir divi: pirmkārt, tā ir laika ekonomija. Otrkārt, tā ir būtiska līdzekļu ekonomija.

 

Jāpievērš uzmanība, lai arhitektu birojs, kam uzticaties, atbilst vairākiem kritērijiem- vai ir vērā ņemama pieredze, vai projekti tiek realizēti paredzētajā termiņā un budžetā. Visbeidzot – vai piedāvātie risinājumi ir ekonomiski un estētiski augstvērtīgi.

 

Ir arhitektūras biroji, kam gadu gaitā uzkrātā pieredze summējas vairākos privātmāju projektos, kas nepieder to sākotnējiem pasūtītājiem, bet ir pieejami jau gatavā veidā. Gatavo projektu piemeklēt var, ņemot vērā jūsu personību, dzīvesstilu, filozofiju.

 

Dažādiem dzīvesstiliem dažādi gatavo privātmāju projekti.

Ja jūsu ģimene meklē netradicionālus risinājumus, tad interesi radīs askētiska arhitektūra ar balinātu dēļu apdari fasādē un iekšelpās. Novitāte un netradicionalitāte rezultējas ļoti neparastā risinājumā pagrabā izvietotām guļamistabām.

 

Ja jūsu dzīves filozofija ir vienkāršība formās un izteiksmes līdzekļos, kā arī atbalstāt videi un cilvēkiem draudzīgu arhitektūru un energoefektīvus risinājumus, tad piemērota būs videi draudzīga koka māja ar dabīgiem ķieģeļiem, otrreizējās pārstrādes siltumizolāciju. Plašums, daba, mīļas lietas un tuvi cilvēki blakus.

 

Konservatīvākām ģimenēm piemērota būs klasiska savrupmāja ar pirti pilsētas nomalē vai lauku vidē. Savukārt, ja līdzekļi ir ļoti ierobežoti, īstā būs vienkārša un atturīga stila māja, kas projektēta koka konstrukcijās, ar iespēju māju paplašināt nākotnē.  Tāpat tiek piedāvāta māja mazam zemes gabalam pilsētā ar netradicionālu risinājumu un māja laukos.

 

Izvēlies savu savrupmāju.

Protams, pirms lēmuma pieņemšanas nepieciešama konsultācija, lai saprastu jūsu vajadzības un vēlmes. Privātmāju projektu cena ir objektīvi augsta, bet šos nerealizētos gatavos projektus var saņemt par būtiski zemāku cenu. Gatavie projekti ekonomēs jūsu laiku un naudu, vienlaikus parādot arhitektu rokrakstu savrupmāju dizaina jomā.

 

Comments are closed.