Naudas aizdevums patēriņa vajadzībām

aizdevumi bez ķīlasNeatliekamas ikdienas vajadzības dažādos dzīves posmos mēdz prasīt ievērojamus naudas līdzekļus. Pie šādām situācijām varētu pieskaitīt dzīvesvietas maiņu, mājokļa vai automašīnas remontu, veselības aprūpes izdevumus, bērna piedzimšanu vai sagatavošanu skolas gaitu uzsākšanai.

Arī pati esmu saskārusies ar vairākām no šīm situācijām. Ar ģimeni esmu divas reizes mainījusi īrējamo dzīvokli. Katrā no jaunajām mājvietām bija nepieciešams ātri veikt kosmētisko remontu un iemaksāt drošības naudu par dzīvokli.

Arī abu bērnu piedzimšana bija laiks, kad mēneša laikā bija lieli izdevumi. Tādās reizēs nepieciešama ievērojama naudas summa, kādu vidusmēra ģimenes Latvijā nevar atļauties iztērēt no regulārajiem ienākumiem, jo tas apdraud ģimenes finansiālo stabilitāti. Visbiežāk šādās situācijās cilvēki, tajā skaitā arī mana ģimene, meklē iespēju saņemt pateriņa kredītu jeb aizdevumu bez ķīlas. Šādam naudas kredītam mēs pavisam ērti pieteicāmies interneta vietnē BIGBANK.lv. Pieteikumu izskatīja ātri un piezvanīja mums, lai uzaicinātu uz bankas filiāli izrunāt nianses un parakstīt aizdevuma līgumu.

BIGBANK piedāvājums

BIGBANK ir specializēta kredītu banka un nodarbojas tikai ar dažāda veida kredītu, auto līzinga izsniegšanu un noguldījumu pieņemšanu. Tas ir starptautisks uzņēmums, kas dibināts Igaunijā un sniedz pakalpjumus klientiem daudzās Eiropas valstīs.

Aizdevumu izsniegšana un termiņnoguldījumu pieņemšana tiek piedāvāta klientiem Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā un Somijā. Lietuvā un Spānijā banka privātpersonām izsniedz tikai patēriņa kredītus. Vācijā, Nīderlandē un Austrijā banka piedāvā tikai termiņoguldījumu pieņemšanu.

Klientiem, kas veic naudas noguldījumus drošības garants ir Igaunijas garantiju fonds. Noguldītājs var būt drošs, ka bankas problēmu gadījumā naudas summu līdz 100 000 eiro atgūs 100% apmērā.

Aizdevums bez ķīlas

Aizdevums bez ķīlas ir viens no klientu biežāk izmantotajiem pakalpojumiem no BIGBANK piedāvājuma. Aizdevuma nodrošinājums ir klienta ikmēneša ienākumi un darba alga. Bankas darbiniekiem jāuzrāda bankas konta izraksti, lai pierādītu ienākumu apjomu un regularitāti.

Naudas summa, ko var saņemt, noformējot aizdevumu bez ķīlas, ir no 300 līdz 10 000 eiro. Summas lielums atkarīgs no klienta ienākumu lieluma. Banka izvērtē jau esošās klienta kredītsaistības, ienākumus, kredītvēsturi, iespējamo sadarbību ar BIGBANK jau iepriekš, un tad pieņem lēmumu par izsniedzamās summas apjomu un termiņu.

Klientam vienmēr tiek izteikts tāds piedāvājums, kas neapdraud viņa finansiālo stabilitāti un sniedz bankai garantiju, ka tā saņems atpakaļ savu naudu līgumā paredzētajā kārtībā.

Padomā pirms aizņemies

Noteikti jāvērš uzmanība uz to, ka pirms aizdevuma noformēšanas jāpārdomā, vai nepieciešamība pēc konkrētās naudas summas ir pamatota. Bieži vien cilvēki vienkārši vēlas dzīvot tik labi kā kaimiņš vai draugs un neapdomīgi piesakās aizdevumam, kuru iztērē ikdienas pārmērībām – izklaidēm, dārgam apģērbam, greznumlietām.

Mūsdienu patērētāju kultūra izdara lielu spiedienu uz vēl nenobriedušām personībām, un liek domāt, ka cilvēka vērtība ir mērāma pēc viņa mašīnas, apģērba un dzīvokļa lieluma. Saprātīgi plānojot ģimenes budžetu, jācenšas visiem ģiemens locekļiem nodrošināt pamatvajadzības – mājokli, siltumu, ēdienu, drošību, apģērbu.

Visu, kas ir ārpus šīm pamatvajadzībām, nevajadzētu censties realizēt ar naudas aizņēmumu palīdzību, bet gan mēģinot palielināt savus regulāros ikmēneša ienākumus. 

Comments are closed.