Naudas aizdevums var palīdzēt

aizdevums bez ķīlas

Gribu pastāstīt, kā naudas aizdevums man palīdzēja veiksmīgi uzsākt patstāvīgu dzīvi un atrast jaunu dzīvesvietu. Kā jau lielākā daļa Latvijas jauniešu aizbraucu studēt uz galvaspilsētu. Pirmos studiju gadus nodzīvoju istabiņā pie radinieces. Negaidīti uzzināju, ka viņa vairs nevar mani izmitināt pie sevis un man jāmeklē cita dzīvesvieta. Sākumā šķita, ka tas būs vienkārši. Atradīšu sludinājumu par skaistu un lētu īres dzīvokli un viss būs kārtībā. Pirms dažiem mēnešiem jau biju sākusi strādāt, tāpēc zināju, ka nelielu dzīvoklīti varēšu atļauties.

Skarbais īres tirgus

Toreiz bija brīdis pirms ekonomiskās krīzes, cenas un algas visam bija sakāpušas neiedomājamos augstumos. Mana alga gan nekāda dižā nebija, jo biju tikai iesācēja. Pētot potenciālo dzīvokļu sludinājumus, visu laiku atdūros pret milzīgām īres maksām. Biju jau tā samazinājusi savas prasības pret dzīvokļa komfortu, bet vienalga neizdevās atrast neko piemērotu. Vienu brīdi pat atmetu cerības, ka izdosies atrast dzīvokli. Sāku samierināties ar domu, ka nāksies mitināties kādās kopmītnēs.

Veiksme jāķer aiz astes

Veiksme tomēr man neuzgrieza muguru. Uzdūros sludinājumam par pieņemamu dzīvokli, kura īres maksa bija saprātīga. Šaubījos, vai tā vispār ir patiesība, jo ļoti bieži portālos izvieto viltus sludinājumus. Nekavējoties piezvanīju uz norādīto tālruņa numuru. Izrādījās, ka īpašnieki ir patīkami cilvēki, kuri gatavi jau nākamajā dienā izrādīt dzīvokli. Par iemeslu demokrātiskajai cenai esot tas, ka dzīvoklis atrodas samērā tālu no pilsētas centra un sabiedriskā transporta satiksme atsevišķos diennakts posmos ir ierobežota. Tāpēc daudziem īrētgribētājiem tas nesakritis ar mācību vai darba grafiku. Par laimi, manu grafiku šīs transporta klusās stundas neietekmēja. Biju gatava uzreiz pieteikties dzīvokļa īrei, ja ne viens klupšanas akmens – īpašnieki gribēja, lai sākumā iemaksāju īri par pirmo mēnesi un arī drošības naudu. Šādas naudas man dotajā brīdī nebija, arī vecaki nevarēja palīdzēt. Atbilde par dzīvokli bija jāsniedz pēc divām dienām.

Atrisinājums –  aizdevumi bez ķīlas

Draudzene ieteica nezaudēt optimismu un pamēģināt saņemt naudas aizdevumu kādā kredītiestādē. Tā kā man nav piederoša īpašuma, ko ieķīlāt, sapratu, ka manai situācijai risinājums ir aizdevumi bez ķīlas. Tiem par nodrošinājumu parasti tiek prasīti regulāri ikmēneša ienākumi pietiekamā apmērā, lai varētu veikt kredīta atmaksu, neapdraudot savas pamatvajadzības. Aizdevumi  bez ķīlas bija daudzu kredītiestāžu pakalpojumu sarakstā. Pirms ierasties kādā filiālē un iesniegt pieteikumu, internetā izpētīju vairākas aizdevēju mājaslapas. BIGBANK.lv mājaslapā sniegtā informācija mani iedrošināja aiziet uz uzņēmuma filiāli un iesniegt pieteikumu. Pēc tā izskatīšanas un manu ienākumu izvērtēšanas, saņēmu pozitīvu atbildi. Pateicoties šim aizdevumam varēju noīrēt noskatīto dzīvokli un sekmīgi uzsākt patstāvīgu dzīvi.

Comments are closed.