NixonNewton (Purple) A116230 pulkstenis

nixon rokas pulkstenis pricekiller.lvMūsdienīgam cilvēkam, kas seko līdzi attīstībai un kam ir svarīgi atrasties kustībā, neiztikt arī bez rokas pulksteņa, kas vienmēr būs līdzi un palīdzēs ne tikai pēc iespējas efektīvāk sekot līdzi laikam, bet arī papildināt savu tēlu. Viens no piedāvājumiem no PriceKiller.lv ir NixonNewton (Purple) A116230 rokas pulkstenis, kas lieliski piemērots abiem dzimumiem.

Nixontika dibināts 1997. gadā, Kalifornijā. Tas kļuva par ievērojamu amerikāņu pulksteņu, aksesuāru un audioiekārtu ražotāju. Tā galvenā mērķauditorija ir cilvēki ar aktīvu dzīvesveidu, tāpēc produktu bieži iepazīstina sērfošanas, skrituļslidošanas un ziemas sporta veidu veikali. Protams, kad zīmola popularitāte, tā produkcija tika izvietota arī modes preču veikalos, pulksteņu izplatītājiem u.c. vairāk kā 70 valstīs apkārt pasaulei. 2009. gadā tika laisti klajā pirmie audio produkti, kas bija austiņas. Šobrīd tas ir attīstījies tālāk un piedāvā arī dažādus citus produktus, kā piemēram, pārnēsājamos skaļruņus. Zīmolam ir raksturīga tendence pulksteņos iekļaut divus un vairāk displejus, sevišķi biznesa modeļiem (viens – sekunžu rādītājs, otrs – citai laika zonai). Formas ir parasti ir orientētas uz debesīm, plūdumu un svaiguma iespaidam kas papildināts ar krāsām, ko var viegli pamanīt. Pulksteņos izmantots silikona un poliuretāna materiāls. Tas sniedz iespēju daudz vieglāk tikt pie spilgtām krāsām, kā arī daudz vairāk variēt ar formām un funkcijām. Izstrādātāji neatlaidīgi meklē veidus un rada modeļus ar kuriem atspoguļotu katra cilvēka personību un arī pasauli, kurā dzīvojam. Redzētie cilvēki un vietas iespaido dizainu. Galvenie Nixon izplatītāji ir atlēti, rokzvaigznes, neatkarīgi izplatītāji un uzticami zīmola piekritēji.

pricekiller.lv logo

Nixon Newton (Purple) A116230 pulkstenis ir spilgti violetā krāsā. Ciparnīca atgādina kosmosu, jo rādītāji ir apaļi melni punktiņi, kas rotē ap vienu lielāku violetu figūru centrā. Pulkstenis ir izgatavots no cietās plastmasas, līdz ar to ir elastīgs un ērti lietojams dažādos apstākļos. Sānā un aizmugurē, protams, var manīt zīmola nosaukumu.

Nixon Newton (Purple) PriceKiller.lv pieejams par sevišķi pievilcīgu cenu. Nav jāuztraucas par tā kvalitāti, jo visi produkti ir 100% autentiski. Iespējama arī ātra piegāde, līdz ar to izvēlētais pulkstenis var būt arī lieliska pēdējā brīža dāvana. Tas noteikti patiks aktīviem cilvēkiem un tiem, kuri nebaidās savā dzīvē ienest dažādas krāsas, kas liks justies pārliecinātāk un redzēt pasauli daudz pozitīvākā gaismā, lai kur arī dotos.

Apskaties visus pulksteņu piedāvājumus ŠEIT!

Comments are closed.